Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO seye
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolla
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 215
Skąd: Zlotow / Hamburg

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj serdecznie na forum i rozgosc sie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malabecia
Senior
Senior


Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 76
Skąd: Września

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj w dobrym miejscu Smile
może trochę napiszesz o sobie i oczywiście miłego buszowania po forum
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
seye
Junior
Junior


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 3:56 pm    Temat postu: Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Dziękuje WAM że jesteście Laughing DZIĘKUJE Smile jestem nową osobą ,to troszke potrwa zanim się zapoznam z forum,próbuje dojść do korzenia tocznia,interesuję się medycyną naturalną ,ayurweda,medycyna chińską,psychologią,akupresurą,akupunkturą,refleksjoterapią,odżywianie według pięciu przemian ,w skrócie duszą ,ciałem i psychiką,takbym chciała wiele WAM powiedzieć,porozmawiać ,może kiedyś będzie możliwość spotkania się w realu,jak bliżej mnie poznacie,pracowałam w Służbie Zdrowia ,na imię mam Elżbieta-SEYE,mam wiele ciekawych książek ,wiem że organizm ludzki nie zaatakuje swojego ciała bez przyczyny,u mnie,miałam wirusa w czasie ciąży w 1999r,wyszły mi przeciw ciała przeciw jądrowe w6 miesiącu miałam rozwiązanie,mój syn ma podejrzenie o tocznia,wiem jak działa psychika !!i jak duży ma wpływ,chętnie spotkam się gdyby ktoś miał ochotę wymienić się wiadomościami,może kiedyś wszyscy sie spotkamy-ale nie zrozumcie mnie żle,jestem osobą życzliwą,i chętnie z Wami będę rozmawiała w jaki kolwiek sposób,jesteście WSPANIALIi pozdrawiam bardzo cieplutko SEYE-Elżbietka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Elzbieto Smile
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seye
Junior
Junior


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 4:37 pm    Temat postu: DZIĘKUJE Odpowiedz z cytatem

Very Happy Dziękuje;WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA Very Happy KINGA, Very Happy OLUSIAM03 Very Happy , Very Happy ŁUKASZ F, Very Happy BASIULA, Very Happy LIDIA, Very Happy MARGARET 74, Very Happy ENDRIU, Very Happy KASIAKUC, Very Happy AGNIESZKA 29, Very Happy CYRYLIA, Very Happy M_WILCZEK, Very Happy EWELINA, Very Happy PAPROSHKA, Very Happy KAROLLA, Very Happy MALABECIA, Very Happy LUDMILA_07, Very Happy TERESA ŚRODA -roza, Laughing Very Happy Very Happy Very Happy DZIĘKUJE WSZYSTKIM,I KAŻDEMU Z OSOBNA,
BUZIACZKI SEYE -Elżbietka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seye
Junior
Junior


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 7:08 am    Temat postu: WITAJCIE Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę Very Happy czy znacie dobrego lekarza Laughing dziecięcego ,który może zdiagnozować toczeń u mojego dziecka?jestem z Katowic,mój syn ma przeciwciała przeciw jądrowe ANA i na twarzy motyl itd,ostatnio usłyszałam że nie mam zwracać na to uwagi,to chore co usłyszałam? pozdrawiam WAS cieplutko Very Happy Smile Laughing SEYE -Elżbietka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seye- w Katowicach-Ligocie masz polecanego prf. A.Hrycka-przyjmuje w poradni przyklinicznej-Samodzielnego Centralnego Szpitala Klinicznego.
W we Wrocławiu-prf.Jacek Szechliński (tel.71/360 21 862)-jest/był krajowym konsultanten ..
Powodzenia-trzymam za Was kciuki! Smile [/b]
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
seye
Junior
Junior


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 11:44 am    Temat postu: DZIEKUJE MARGARET ! Odpowiedz z cytatem

Bardzo Tobie Dziękuje Margaret Very Happy Dowiem się jak przyjmuje,BUZIACZKI dla CIEBIE Very Happy Laughing pozdrawiam cieplutko SEYE -Elżbietka Very Happy Laughing powiem Tobie że lekarze czasem bagatelizują sprawe bo mało wiedzą o lupusie,mój syn ma 10 lat na imę Kamil,jeszce raz buziaczki SEYE Very Happy [/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Elzbietko:)
Pozdrawiam cieplutko, zapraszam na pogaduszki do naszej Kawiarenki:)
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mariola3317
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 12:10 pm    Temat postu: Re: DZIEKUJE MARGARET ! Odpowiedz z cytatem

Witaj Elżbieta Pozdrawiam z Rybnika Very Happy

Slonko Slonko Slonko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elu-nie ma za co.Intryguje mnie od wczoraj odżywianie wg pięciu przemian-może w dziale Odżywianie-napiszesz w wolnej chwili na ten temat?Tylko pamiętaj-w tym dziale,by nie robić zamieszania i nie stracić przejrzystości informacji Wink [/b]
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
seye
Junior
Junior


Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 18
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 2:32 pm    Temat postu: Pozdrawiam Was Odpowiedz z cytatem

Chętnie porozmawiam z WAMI,napisałam nr gg swojego,na stronach gdzie wpisujecie ,a propo jest kawiarenka ? Laughing gdzie mogę ją znależć ,jeszcze nie jestem zorientowana?buziaczki dla WAS Very Happy Very Happy Very Happy Margaret 74 Very Happy chętnie porozmawiam na każdy temat,jak mogę w czymś pomóc ,będzie mi bardzo miło Very Happy
Odżywianie według pięciu przemian-polecam książke autor Barbara Temelie polecam .Dążenie do postępu technicznego wywarło decydujący wpływ na rozwój naszej cywilizacji.W Chinach natomiast żródłem rozkwitu było dążenie do nieśmiertelności lub przynajmniej długowieczności.Zaowocowało to licznymi osiągnięciami.Ten kierunek rozwoju zawdzięczają Chiny taoizmowi,który czerpie wiedzę z obserwacji przyrody i zgłębiania związków kosmicznych.przepraszam -może trochę nudze ale chciałam od początku Jednym z głównych motywów taoizmu jest nauka o przemianach,
np.wczesne wykrywanie zmian chorobowych,wymaga jednak czegoś więcej,żołądek nie staje się chory dopiero wtedy,gdyodczuwamy ból.proces chorobowy toczył się w nim już na wiele lat przed wystąpieniembólów. Laughing
Na wszystkie te dolegliwości istnieją pigułki.Nikt jednak nie pyta o ich właściwą przyczyne i nikt nie widzi związku między banalnym początkowo objawem a póżniejszą poważną chorobą.Wcelu ich zrozumienia ważne jest dokładniejsze poznanie chińskiego sposobu patrzenia na ludzkie ciało,to energetyczny charakter pożywienia,jest to GOTOWANIE Z UŻYCIEM PIĘCIU SMAKÓW,JEST TEGO SPORO NA TEN TEMAT jak tylko macie ochotę to napisze BUZIACZKI KOCHANI Very Happy TRZYMAJCIE SIE,SEYE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seye-kawiarenka jest w dziale Rozmowy NieKontrolowane-tam możemy luzno pogadać,bo tu zamieszanie się zrobi i jak któryś MOD wypatrzy-to zruga-i słusznie Wink
A przyczyny chorób autoagersywnych w dużej mierze nie są znane więc... Confused
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group