Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remisja, a objawy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asia a z twoja tarczyca jest wszystko ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdę mówiąc trochę mnie przestraszyliście. Miałam problemy z tarczycą ale zostały zażegnane. Teraz biorę rano Eutyorox 125 i do tej pory było ok. Kontrola miała byc ok marca. Na osteropozę nie biore żadnych leków prócz od lat alfadiol i jakis czas temu Ostelogel zamieniłam na Vitrum calcium. Chyba muszę zrobić badania hormonów. A może to po odstawieniu antykoncepcyjnych które brałam przez 4 miesiące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lis 29, 2005 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze tak sie dziac po odstawieniu hormonow.organizm jeszce nie wrocil do normy .ale takze nie lekcewaz tarczycy .prawie wszystkie objawy pasuja do chorob tarczycy
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 10:17 pm    Temat postu: REMISJA Odpowiedz z cytatem

WITAM,
Dzisiaj odebrałam wyniki morfologii.Po raz pierwszy od 3 lat w normie.Nie robiłam jeszcze badań na przeciwciała.Rokrocznie robie je w lutym.Czy wyniki morfologii krwi -w normie świadczą o ujemych przeciwciałach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie
dobra morfologia może być i przy ostrym stanie choroby jak i w remisji
tak naprawdę o niczym ona nie swiadczy akurat u nas bo w innych chorobach ma znaczenie

przeciwciala to osobny temat i nie maja one wiele wspolnego z samą morfolgią
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OD godz 14 żyłam marzeniami o remisji.Szkoda,że te piękne chwile tak szybko się skonczyły.
W NOWYM ROKU życzę wszystkim dużo, dużo zdrówka i spełnienia najskrytszych marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie
dobry wynik tez jest wazny a może być zapowiedzią dalszych zmian w tym i przeciwciał
jesli wczesniej morfologia była kiepska to teraz jest tym bardziej powod do radości
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group