Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Klinika Reumatologii w Katowicach Ochojcu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salamandra88
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 20
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje, niestety prof Hrycek jest na urlopie do połowy września :/ muszę uzbroić się w cierpliwość...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie , u niego nie czeka sie zbyt długo na wizyte i warto poczekac
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Motylki bardzo długo mnie nie było ale znowu jestem z czego bardzo sie ciesze wielu z was mnie nie zna wielu może nie pamieta ale wierze że jest garstka z was którzy jeszcze mnie pamietają.Jestem ta Dorotą która walczyła i / walczy nadal/ z lupisem profundusem dzis moge napisać że dodatkowo do profunduska dołączyło SLE to mam teraz dwa w jednym żeby mi nie było za dobrze. Ale co tam nie poddaje się bo przecież mam dla kogo żyć.
Ale do rzeczy dziewczyny również wybieram się do prof. Hrycka mam nadzieję że dobrze wybrałam i będe zadowolona jak Monika.
Moniczko napisz cos wiecej na temat profesora chodzi mi o to czy to człowiek który na wizycie chce od pacjenta usłyszeć konkretnie i krótko o co chodzi czy musze zabrać całą teczke z moimi wypisami ze szpitala wynikami itd / zastanawiam się czy profesor nadal jest szefem kliniki chorób autoimmunologicznych ... w Katowicach czy już tylko prywatnie przyjmuje.

Pozdrawiam was wszystkich i trzymajcie sie w tej walce z motylkiem. Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Dorotko mam nadzieje że ze bedziesz znowu tutaj czesciej

prof, jest nadal szefem w Katowiacach Ligocie w Klinice chorob wewnetrznych Autoimmunologicznych Metabolicznych i przyjmuje prywatnie w Katowicach
jak do niego jedziesz to wez ze soba wszystkie wypisy i dokumenty, on jest dosyc dokładny , ale tez przygotuj sie do rozmowy czyli typowego wywiadu lekarskiego
to bardzo miły ciepły człowiek, spokojny i rzeczowy i na pewno bedziesz zadowolona
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Moniczko wezmę wszystko co mam do profesora / tak jak radzisz/ a jest tego dość dużo ale mam nadzieję że doktor sie nie załamie i wierzę że weżmie się za moje leczenie porządnie dostałam skierowanie do reum atologa od mojej pani doktor która prowadzi mnie prawie od samego początku ale teraz niestety pojawiło sie Sle i nie samowite bóle stawów że ona jako dermatolog nie jest w stanie mi już w tym pomóc nadal oferuje swoją pomoc w leczeniu ale sprawe układowego tocznia chce przekazać do prowadzenia komuś konkretnemu i tak padło na prof. Hrycka mimo skierowania zamierzam skorzystać z wizyty prywatnej jak już bedzie po to napiszę jak wrażenia i wogóle co powiedzial profesor.
Myślę że teraz mi sie uda być z wami częściej na forum przynajmniej będe sie bardzo starała żeby tak było.
Chciała bym trafić do profesora jeszcze przed kolejnym zabiegiem wypełniania mojego policzka / pewnie pamietasz że kilka lat temu mialam zabieg przeszczepu tłuszczu w mój szkieletowaty policzek/ teraz zamierzam to powtórzyć ale inną metodą jestem umówiona na październik ale zależało by mi żeby prof.Hrycek zobaczył jak to wszystko wygląda przed zabiegiem może bedzie miał wtedy pełniejszy obraz mojej odmniant tocznia. Powiedz mi jak długo czeka się na wizyte prywatną u profesora?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak prof wroci z urlopu to mysle ze za jakies 2 tygodnie na pewno bedziesz miała wizytę
moze w przyszłym tygodniu sprobuj juz zadzwonic i sie umowic

pamietam cie dobrze i pamietam tez twoje kłopoty z profundusem pozniej zniknełas na długo
mam nadzieje ze ze profesor pomoze
trzymam kciuki
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki Monika jak już będe umówiona z profesorem to dam znać. pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie motylki. Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie a może ktoś wie czy z dworca pkp daleko jest na oś. tysiąclecia tam gdzie przyjmuje prof. Hrycek jak tam sie dostac do niego.
Bede wdzieczna za wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salamandra88
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 20
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mi napisał mój kolega, który jest z Katowic... tramwajem nr 6, on na rondzie zakreci w strone chorzowa...tysiaclecie jest naprzeciwko wesolego miasteczka, jak tylko umówisz wizytę z prof to napisz na kiedy Ci ją wyznaczył, bo ja też pilnie potrzebuję do niego iść Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie jak bede umówiona to napiszę. Pozdrawiam Dorota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group