Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zmiana w pachwinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abisynka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2666

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 6:16 pm    Temat postu: zmiana w pachwinie Odpowiedz z cytatem

już kiedyś wam wspominałam że mam 'coś' w pachwinie i nie wiem co to jest. najgorsze jest to że lekarze też nie bardzo wiedzą i jeden odsyła mnie do drugiego i tak łażę w kółko a to 'coś' jest coraz ciemniejsze i boli coraz bardziej.

nie wiem już gdzie się z tym udać i może wy macie jakiś pomysł?

zaczęło się od zgrubienia. myślałam że to powiększony węzeł. zniknęło. potem pojawiało się i znikało w okresie miesiaczki ale za każdym razem coś tam już zostawało. po kilku miesiącach skóra na tym zaczęła się robić zaczerwieniona jak ukąszenie komara Wink. w końcu mocno czerwona a teraz jest bordowo-fioletowa, śliska i delikatna w dotyku - prawie jak błona ślusowa.

między czasie zaliczyłam gina, bo myślałam że to coś gin ale tam jest oki. lek rodiznny podejrzewał ropień/czyrak. dostałam skierowanie do chirurga.
chirurg że to nie ropień i nie wie co to jest. powiedział że nie będzie tego ciąć i wysłał mnie do dermatologa.
dermatolog też nie wie co to jest i odsyła mnie z powrotem do chirurga aby to wyczyścił, twierdząc że pod skrórą coś się 'przesuwa'. tyle ze od dermatologa mam maść do smarowania tego na zewnątrz bo wew tego ta maść nie wyleczy. kontrola u dermatologa za 2 tyg.

ja już nie mam pomysłu co to jest i do kogo się z tym udać. trwa to już za długo i boli coraz bardziej. ostatnio spodniami otarłam to miejsce do krwi. najty krzywdę mi też tam robią.
_________________
"wiedzieć to znać swoje przeznaczenie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mgła
Super senior
Super senior


Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 81
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma w bliźnie po cięciu cesarskim miała ognisko endometriozy. Tak się zachowywało, jak to, co opisujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrob sobie USG pachwiny,( prywatnie jakies 40 zł) moze to powiększony węzeł a to juz może być wstęp do poważniejszej choroby
moze to rozwiąze twoją zagadkę
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abisynka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2666

PostWysłany: Pon Gru 24, 2012 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałam zrobić usg ale mam żywą ranę od blisko 3 tyg która się praktycznie nie goi i z tego powodu odmówiono mi badania. czasem się zagoi na dzień lub dwa to na nowo krew leci. doszło do tego że zrobiła mi się obok druga żywa rana od plastrów (uczulenie) ale ona wygląda zupełnie inaczej niż tamto coś. czekam właśnie na to aby się choć na jeden dzień zagoiło aby machnąć to usg prywatnie.

też już myśłałam nad endometriozą, u gina byłam ale zanim ta skóra się zmieniła
dermatolog wysłała mnie ze skierowaniem do chirurga z rozpoznaniem ;guzek pachwiny lewej. mówiła że to na wierzchu, to najprawdopodobniej od ucisku skóry jaki powstał w tym miejscu, coś jak odleżyna Rolling Eyes .
oczywiście cały czas szukam poradni która przyjmie mnie szybciej, zapisałam się w dwóch miejscach, terminy pod koniec stycznia. nie mam pieniędzy na prywatne wizyty i potem prywatne leczenie. 3 stycznia będę w pobliżu poradni chirurgii onkologicznej, tam zapytam czy może mnie z tym przyjmą
_________________
"wiedzieć to znać swoje przeznaczenie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group