Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogłoszenia o sprzedaży leków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 3:31 pm    Temat postu: Ogłoszenia o sprzedaży leków Odpowiedz z cytatem

kochani wczoraj zrobiłam tutaj czystkę , większośc postow z ogłoszeniami o sprzedaży leków zostało usunięte
zostały te gdzie mozna się dopisać tez nieco wyczyszczone

dlaczego ?

otóz jesli my sami oferujemy sprzedaż lub oddanie lekow robimy to bo mamy nadmiar, czasem zmieniamy leczenie i to zrozumiałe bo chcemy pomóc

pojawia się tutaj coraz więcej ogloszen o sprzedaży lekow , ktos kogo zupełnie nie znamy zaklada konto, i pisze ogłoszenie , tak ogłoszenie , bo wiecej się potem nie odezwie

w ten sposob forum przyciąga nie tylko chorych ale rożnej maści oszustów
my nie zagwarantujemy nikomu że taki "ktoś" ma uczciwe zamiary i ma naprawdę do sprzedaży lek a nie chce nas oszukać

rozumiem że tych leków nie ma, gdyby były mozna by było je kupić w aptece i nikt nie zawracałby sobie głowy szukaniem ich poza apteką
ale czy my wiemy skad to są leki i czy to na pewno są leki ?

doszły do mnie informacje że ludzie tutaj juz nie raz zostali oszukani , wysłali pieniądze i nie dostali nic
nie mozna doprowadzić do tego żebyśmy sami przyciągali rożnej maści krętaczy , bo chyba nie w tym rzecz

innas sprawa że forum to nie apteka a to co robimy między sobą to nasza sprawa , ale nie chcę żeby kiedyś takie praktyki doprowadziły do upadku tego miejsca
jak dla mnie byłoby szkoda
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magdawalkowiak1
Junior
Junior


Dołączył: 21 Lut 2013
Posty: 14

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 3:48 pm    Temat postu: hej monia Odpowiedz z cytatem

swięta racja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pasja
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 883
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko,
ale ... to znaczy, że ogłoszenia będą usuwane? Crying or Very sad
Bo jednak była to jakaś opcja zakupu i - jak dla mnie - bardzo przydatna
_________________
Chcesz nosić futro? Weź kota na ręce!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasja wątek został przesuniety do Rozmów Niekontrolowanych
jest widoczny dla nas Wink
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group