Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SANATORIA-ZESPÓŁ SUCHEGO OKA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 7:29 pm    Temat postu: SANATORIA-ZESPÓŁ SUCHEGO OKA Odpowiedz z cytatem

Zainteresowana jestem wyjazdem do ośrodka zajmującego się leczeniem zespół suchego oka.Niestety poza wykazem sanatoriów leczących zespół suchego oka niewiele pisze się na temat samych zabiegów .Może ktoś korzystał z zabiegów i może cokolwiek napisać o na ten temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie pomogę ,ponieważ nie choruję na te schorzenie i nie potrzebowałam w tym kierunku pomocy.
Poszperaj jeszcze może coś znajdziesz ,ewentualnie poczekaj na Sjögrenowców może pomogą.
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze troche nie na temat..
Nie wiem jak jest w uzdrowiskach, wiem, natomiast, ze mnie pomogl pewien zabieg:

http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=584&postdays=0&postorder=asc&start=60

Moze i w Twoim przypadku sprawdzilaby sie ta metoda.
Blokady mialam zakladane parokrotnie (te ostatnie jakies 2 lata temu) Ulga warta stresu. (U mnie zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogolnym-brak reakcji na krople znieczulajace)
Mam nadzieje, ze odnajdziesz sposob na zlagodzenie objawow.
Pozdrawiam.
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 222
Skąd: Chelm- Wawa Wawa - Chełm

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre pytanie i mi się przyda
męczę się z zespołem suchego oka juz od 2 lat.
Krople nie dzialaja a Pani okulistka od rogówki mówi no wie Pani pprzy Pani schorzeniu to tak juz jest. Czyli jak ze ja nie widze??? wrrrrrrrr

w piatek kończy mi sie zwolnienie.
Okulistka powiedziala na wizycie prywatnej, ze powinnam odpoczac od komputera i sztucznego światła ale zwolnienia mi nie wypisze bo nie może.... bla bla bla

rodzinna mi wypisala, ale oko jak to przy suchym oku wszyscy chyba wiedza jak to jest wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

czekam na iformacje do postu bo i mi sie przyda
_________________
Kwiatki, bratki i stokrotki
dla Malwinki dla Dorotki
kolorowe i pachnące
malowane słońce SmileSmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki ewela.t Zespół suchego oka zdiagnozowano z 10 lat temu,tocznia 4 lata temu.Leczę się prywatnie .Wiele czytałam na temat tych blokad.Dlaczego mnie i innym na forach tak rzadko proponują ten zabieg?
Zalecają jedynie krople i żele.W styczniu wybieram się do okulisty,zadam jej pytanie odnośnie tego zabiegu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 5:55 pm    Temat postu: sanatorium zespół suchego oka Odpowiedz z cytatem

Witam,
Byłam w Cieplicach.Wykupiłam zabiegi polegające na płukaniu oka wodą termalną /nawilżanie/Efekt super .Polecam wszystkim.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group