Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

słodycze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

święta racja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się odchudzam dalej, bo mi się nie podoba moja figura. Ale gdyby mi się podobała, też rzuciłabym to w diabły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko a co ja mam powiedzieć taki olbrzym 176wzrostu i 95 kg.teraz bo schdłam 18 kg.ale ty zchudniętych kilogramów jakos nie widać to jest straszne. Ile musze jeszcze schudnąć żebym była zadowolona.Policzki chomikowate od zawze a pod broda druga. Ale nic to może dzlej schdnę.Nie przejmuję się tym juz tak jak kiedyś.Pozdrawiam Pączusie. Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie tez nie podoba... ale do lata bez diety uda mi sie zrzucic to co nadrobilam entkiem... niech tylko sniegi stopnieja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj tam macie problem Wink ,ja się na początku przejmowałam ,ale tak jak słusznie już ktoś zauważył kochanego ciałka nigdy za wiele ...chudnę i tyję ...kurde ładu sie nie dojdzie... ta zima wpędza nas w jakieś schizy...jestem za a nawet przeciw nadejściu WIOSNY !! ...potrzebuję zieleniny za oknem ...jak tylko się zrobi ciepło to od razu przejdą wszystkie zmartwienia Mr. Green Slonko
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnesis
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 227
Skąd: wyspa Man

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej wkurza to, że ja tak po wadze: 10 kg w górę, za jakiś czas 10 kg w dół. I potem jeszcze raz. Tyle, że od ostatniego 10 w górę, nie było 10 w dół. Crying or Very sad

W moim wypadku trzeba przestać żreć słodycze + ograniczyć jedzenie - bardzo dużo jem, cały czas mam apetyt i albo jem, albo myślę o jedzeniu. To jest nienormalne. Cała nie jestem jakoś gruba: pulchna, ale mam tłusty brzuch - i to mi akurat bardzo przeszkadza i nie podoba. Więc koniec oszukiwania się i do dzieła.

Niestety na jakieś super ćwiczenia narazie nie mam siły, jak próbuję, to tętno 140 + zadyszka + kołatanie serca. A czasami nagle bez powodu opuszcza mnie całkowicie siła, nie mogę wrócić z pracy do domu i mam ochotę położyć się na chodniku i odpocząć.

Dziwne to jest, nigdy wprawdzie nie miałam super kondycji, ale jak troche poćwiczyłam, pochodziłam na spacery, to czułam się lepiej i "silniej". A teraz: jakbym miała grypę, takie osłabienie i rozbicie. I robię się mało ruchliwa i no i okrągła Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm Monis no to nie za ciekawie - mnie to pamietam lekarz zalecala spacery i rower --- do czasu jak mi kolana siadly to potem tylko spacerowanie zalecala --- ale oczywiscie ja staram sie cos robic ale nie zawsze bo sa dni ze faktycznie drobny wysilek i koncyz sie atakiem --- ale zauwazylam ze latem ataki mi nieco ustaja konczy sie na drgawkach Smile --- i wowczas jak sie dobrze czuje to wejde na drzewo pozrywac owoce - najgorzej jest z warzywami bo wowczas musze czy kucac czy sie schylac -- za kazdym razem konczy sie to moim gruchnieciem na ziemie i czesto musi mi ktos pomoc wstac bo mam wrazenie jakby mozg mi wykrecal sie z czaszki
ale mam nadzieje ze dam rady na rowerze dojechac na dzilke w te lato - wkoncu to 3 km -- obacyzmy jak to bedzie ---- najczesciej to wlasnei albo helikoptera dostaje i lece z rowerew albo atak astmy jak sie zapomne i nieco przydedaluje
ja chyba nigdy sie nie przyzwyczaje do faktu ze juz nie moge cwiczyc ani uprawiac sport ;( --- tak mi tego brakuje

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz żałuję, że w pewnym okresie sobie pofolgowałam... To właśnie dlatego przytyłam... Gdybym po przytyciu 5kg od razu wzięła się za siebie, nie przytyłabym więcej. Teraz trudno jest cokolwiek zrzucić Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Itunia wyglądasz ŚWIETNIE Mr. Green nawet tak nie myśl !!!!...a przyjdzie lato to nadmiar tłuszczyku zginie zanim się obejrzysz Wink Very Happy
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twarzy nie widać moich kilogramów, co innego na brzuchu i biodrach... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 175 wzrostu i ważę między 75 a 80 Wink ...to co ja mam powiedzieć Rolling Eyes (ostatnio częściej 80 Rechot )buźka okrąglutka i nie tylko buźka ...przynajmniej wszyscy mówią JAK TY ŚWIETNIE WYGLĄDASZ ! hihi
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam ostatnio u lekarza, który widział mnie pół roku temu, spytał, a raczej stwierdził, czy moje nerki dobrze pracują, bo jestem opuchnięta na twarzy - a to tylko mi się przytyło Evil or Very Mad Dlatego, i jeszcze z powodu podwyższonego cholesterolu, podjęłam męską decyzję. Nie wiem tylko jak długo w niej wytrwam Confused
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mella w taki razie powodzenia ...tylko nie przesadzaj Wink Laughing
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przy wzroscie 172 cm waze ok 66 kg... moze nie tak duzo ale marzy mi sie moje dawne 55-58 kg... ale na razie dam sobie spokoj Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ja sobie przyrzekłam że już nigdy nie będę chuda (to jakiś uraz po wadze 42 kg Shocked ) ,dopóki to mojemu mężowi nie przeszkadza to jest oki a i ja nie czuję się strasznie gruba ...kiedyś przeczytałąm o podniesieniu samooceny i teraz mówię że mam apetyczne ciałko 8) Laughing Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group