Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

słodycze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majka23
Super senior
Super senior


Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 92
Skąd: ślaskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze mna chyba tez nie jest tak zle Rolling Eyes ja przy wzroscie 181cm waze 67kg, narazie dobrze sie czuje z taka waga, bo zanim zaczelam brac sterydy to wazylam duzo mniej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kicia73 napisał:
ja mam 175 wzrostu i ważę między 75 a 80 Wink ...to co ja mam powiedzieć Rolling Eyes (ostatnio częściej 80 Rechot )buźka okrąglutka i nie tylko buźka ...przynajmniej wszyscy mówią JAK TY ŚWIETNIE WYGLĄDASZ ! hihi


ja mam 170 wzrostu a waze niestety 90 kg. wsumie u mnie to tak nie wiedac ze ejstem gruba ale niestwty widac na metkach Crying or Very sad
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gusieńka co tam metki Wink poprostu nie patrz 8) sprawdziłam i stanowczo poprawia to samopoczucie Laughing
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam i czytam i wychodzi mi że ważę chyba najwiecej bo az 95 kg. przy wzroście 176 dobrze że schudłam bo moje 113 kg to był dopiero tonaż Embarassed .teraz idę w dół pierwszy raz od 18 lat
Możecie się czuć przy mnie jak kruszynki. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waga niby ważna ale najważniejsze samopoczucie przy danej wadze można ważć nawet ponad 100 kg i czuć sie dobrze a mozna i 50 kg i nie być zadowolonuym....to odzczucie bardzo indywidualne...ja niby jestem szczupła a ciągle widzę że jestem gruba to zostal uraz z młodości kiedy dziewczyn z wagą choc troche powyżej normy były przezywane "gruba"...teraz gd to już jest dawno za mna uraz pozostał..i gruba pewnie będe zawsze...nawet gdy ważyłam 46 kg przy wzroscie 163 cm czulam sie grubo....naprawdę wszystko siedzi w głowie a nie w ciele...pozdrawiam niskie i wydsokie tonaże i nie bierzcie przykladu ze mnie tylko sprubujcie sie zaakceptować...to z pewnościa pomoże latwiej i bez obciążeń zyć Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wagą zawsze sa problemy jedni maja zaduzo inni za mało..... ja wolałabym miec troszku więcej kg.....przy zaostrzeniu choroby bynajmniej jest z czego zchudnąc a tak.... koszmar... choc ostatnio przytyłam całe 2 kg .... Very Happy siedzenie w domku...mało ruchu i prosze....
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu masz rację najwazniejsze jest samopoczucie. Ja nigdy się nie odchudzałam może z lenistwa niw wiem, akceptowałam siebie.Chociaż nie powiem że mi tych utraconych kilogramów żal o nie jest mi teraz lżej. Teraz więcej myślę przy jedzeniu choć przyznam jestem żarłokiem i podjadaczem Embarassed wiem że to problem wielu ludzi. Nie wiem czy wiecie że obżarstwo jest jednym z nałogów leczonych obok alkoholizmu.Byłam kiedys na takim mitingu.

Pozdrawiam Dota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długo sie zbierałam żeby cos napisac do tego tematu no i wkoncu sie udalo. ja również jestem łasuchem,dla mnie slodycze są najlepszym lekarstwem na poprawe humoru,jak zjem cos czekolaowego to od razu mi sie robi lepiej.jak widze coś słodkiego to nie moge sie powstrzymać żeby nie zjeść,a najbardziej jak moja mam upiecze sernik albo pleśniak,a torty mojej cioci po prostu pychota.no a potem nic dziwnego że trzeba kupic ubranko większe. no ale juz niedlugo wiosna i popracuje sie troszke nad figurą. hehe żebym tylko dała rade,bo za każdym razem sobie obiecuje,mniej słodyczy,może jakaś dieta no ale za bardzo mi to nie wychodzi.


SmileSmileSmile
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnesis
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 227
Skąd: wyspa Man

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy wzroście 170 waże 62 kg. Ale najwięcej waży mój brzuch Evil or Very Mad Nie dość, że jest duży, to non stop mnie boli Mad
A huśtawka wagi jest zwykle między 58 - 68. Ponieważ nie mam siły na intensywne ćwiczenia, to trzeba ograniczyć jedzonko.

Tutaj zyczę wszystkim z "mocnym postanowieniem poprawy" dużo, dużo wytrwałości. I sobie też Wink

Zepsuł mi się mixer kuchenny - to powinno sprawić, że będę piekła mniej ciast. Bo nie mam siły ubijać ręcznie piany z białek. Więc w sumie to dobrze, że się zepsuł Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Natka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Sie 2005
Posty: 304
Skąd: Słupsk/Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 174cm a waga waha sie między 60-65kg
u mnie nawet jakby sie sprzęt kuchenny zepsul to i tak nic nie da wystarczy ze pojade w odwiedziny do cioci a tam slysze"Natalko jak ty marnie wygladasz,mama chyba cie nie karmi" i wtedy zaczyna sie pakowanie we mnie jedzenia. i jak ja mam utrzymac linie?
_________________

Kochać i być kochanym to tak,
jakby z obu stron grzało nas słońce.

[ Dr Davis Viscott ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latwo sie tyje i dla kontrastu ciezko z tym schudnieciem ale wiadomo ze latem zawsze jest latwiej - mniej sie je wiecej ruchu --- zima to mimo woli orgaznim magazynuje tak to jzu jest Smile

a co do wagi hmm ja to karakan mam 160 cm a przez zime przytylam 2 kg i teraz mam 72kg Sad -- jest co gubic przynajmniej Smile

Pozdrawiam
slodka Smile
_________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwczyny a próbowałyście zieloną herbatkę ? nie wiem na czym polega fenomen ,ale jak ją piję to wyraźnie widzę zrzucane kilogramy Wink ...może to tylko złudzenie ale poprostu samopoczucie jest lepsze Laughing a słodycze wiem tyle że napewno żadna z nas sobie ich nie odmawia Wink ...sama szczególnie teraz przy tej paskudnej pogodzie lubię sobie zjeść dobrego ciasta,czekoladę albo cokolwiek zawierające składniki pozwalające podnieść poziom endorfin w organizmie ...co do wagi myślę że w dużej mierze nasze samopoczucie wynika z kwestii akceptacji własnego ciała ...bo w telewizji oglądamy same super piękne i szczupłe poprostu idealne modelki i aktorki i tu zaczyna się problem ...każda kobieta ma w genach zaprogramowane porównywanie i wpadka ...zaczynamy się łapać na tym że "kurcze czemu ja tak nie wyglądam ?","może przez to mniej mnie akceptują ?","czy jak będę szczuplejsza to będą mnie bardziej lubić ?" ...można wymieniać wiele takich pytań ...jednak czy wygląd jest najważniejszy ? ...zaraz powiecie TAK ,zgadzam się ale można być też piękną i zadbaną "grubaską" czy nie tak ?
ciepłe pozdrowienia dla chudszych i grubszych Wink Laughing
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha i zonk ja nie powiem ze wyglad jest najwazniejszy... przynajmniej wedlug mnie... ale nie powiem tez ze nie jest wazny... ja poprostu lubie dobrze wgladac i tyle Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kicia, ja zieloną herbatkę uwielbiam i czerwoną też Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia73
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 1519
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe właśnie doję zieloną 8) Wink ...czerwoną próbowałam w siebie wmusić ale za bardzo jedzie ziemią :zygi: Wink
_________________
Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.

Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 10 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group