Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chciałabym się przywitać - moja historia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liluu
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Sty 2014
Posty: 2463
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie na forum, życzę dużo zdrówka i znalezienia dobrego reumatologa, który zajmie się badaniami i postawieniem odpowiedniej diagnozy. Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejku dzięki za taki odzew Smile
czytałam wasze forum wczoraj a raczej dzisiaj do 2 w nocy - i tak cierpię na bezsenność to poczytałam, to wszystko dla mnie to jakaś czarna magia, czytam i chwilami nic nie rozumiem, objawy, badania, wyniki, eh.... co z cym powiązać... ginę w tym jak ciotka w Czechach.
Ale mam nadzieję ze ogarnę to wszystko tak jak z chorobą mojej córeczki, najpierw był szok, płacz a potem powoli powoli zdobywanie wiedzy, teraz to mogę z nefrologami dyskutować a nie tylko patrzeć i słuchać i nic nie rozumieć z tego.
Choć wiecie... ciągle mam nadzieje ze to jakiś zły sen...
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga
w tej chwili nie pamietam skad mam takie info ale jeśli dobrze kojarze to ostatnio endokrynolog coś takieo wspomniał. Napewno przy kolejnej kontroli z Małą porozmawiam z jej nefrologiem na ten temat, obawiam się też o jej zdorwie. Moze też Małej trzeba porobić jakieś badania.
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłam od rodzinnego. DAła mi skierowanie do szpitala...
Tylko zastanawiam się po co kłaść mnie do szpitala gdzie nie ma reumatologa ani immunologa, no ale coz pojde podobno potem ze skierowaniem ze szpitala łatwiej dostać sie do poradni. trzymajcie kciuki
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam cieplutko. Very Happy

Z lekkim poslizgiem, wybacz... Wink

Czy rodzinna nie mogla Cie skuerowac do reumatologa? Shocked (chyba ze zmeczenia nie wszystko do mnie dotarło Embarassed )

Z poczatku ciezko sie polapac. Nadmiar informacji oglupia... Laughing Nie martw sie tym po malu sobie wszystko poukladasz-w razie watpliwosci pytaj. Very Happy

Warto rozwiac watpliwosci co do przyczyn problemow corki z nerkami. Daj znac.

Jezeli chcialabys cos dopisac do swojego posta mozesz skorzystac z funkcji EDIT (prawy, gorny rog postu). Unikamy pisania postu pod wlasnym wpisem w tak krotkim odstepie czasu. Dziekuje. Very Happy

Mam nadzieje, ze szpital okaze sie pomocny...
Choc zdaje sie, dociekliwy reumatolog bylby lepszy....
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na izbie przyjęć- odeslali mnie do domu. .. bo nie ma wolnych łóżek na SORze... Kazali przyjść rano....
Polska służba zdrowia.... Żal komentować...
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze idz z tym skierowaniem do szpitala gdzie leczą i diagnozują nasze choroby- ustalisz termin przynajmniej
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym ze na skierowaniu napisane jest do jakiego szpitala. Może ten szpital odeśle/skieruje mnie gdzieś dalej bo co oni mogą mnie badać jak nie ma reumatologa nie mówiąc o oddziale.
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę bez sensu to jest.
zwykły szpital nie ma prawa nigdzie cię kierować.Może ewentualnie załatwić konsultację , to wszystko.
I tak znowu trafisz do rodzinnego po skierowanie do reumatologa lub szpitala gdzie jest reumatologia .
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1600
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo na skierowaniu mogą napisać skierowanie do szpitala jakiego masz wybór. Nie ma rejonizacji. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w mieście dwa szpitale żaden nie ma reumatologa. I pomyśleć ze to byłe miasto wojewódzkie. Może dlatego mam napisane do którego skoro są dwa
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia już napisała nie ma rejonizacji i możesz sobie wybrać szpital .Popytaj w jednym i drugim gdzie krócej, ale fakt najlepiej by było jakbyś trafiła na reumatologię!
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cyryliaa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 791
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja Wink
Masz skierowanie do konkretnego szpitala, a nie na konkretny oddział ?
_________________
Tym daję radę cho­robie, że nic z niej so­bie nie robię

Wolę kulejąc iść naprzód, niż stać wciąż w miejscu z gracją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papsi
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1161
Skąd: galaktyka snów

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum Smile
Skierowanie do szpitala, gdzie nie ma reumatologii to strata Twojego czasu - sama borykam się z podobnym problemem ze sobą i córą. Musimy jeździć ok 200 km do swoich klinik. Może znajdź info na temat najbliższych takich jednostek koło Ciebie, zadzwoń i zapytaj o termin przyjęcia, a potem do rodzinnej po konkretne skierowanie.
Pamiętam akcję sprzed półtora roku, kiedy mnie dr z SOR odesłał do domu, bo nie ma kogo wezwać do konsultacji i mam jechać do swojej kliniki Rolling Eyes Laughing
Grunt to gdzieś się zaczepić - potem już będzie w miarę z górki - POWODZENIA Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZiewczyny macie racje ze nie ma rejonizacji i wszystko co piszecie się zgadza ale moja rodzinna coś sobie ubzddurała i cięzko się z nią dyskutuje - uparta i tyle.

Trochę zwariowany ten dzień. Rano szpital ... ustalili mi termin przyjecia na oddział "wewnętrzny i ostrych zatruć" hahahaha dobrze widzicie.... wewnętrzny i ostrych zatruć hahahah. No cóz - rozmawiałam z Panem doktorem z tego oddziału i powiedził mi ze owszem mogę mnie przyjąc porobić jakieś badania że z pustymi rękami mnie nie wypuszczą ale musze gdzieś probować się dostać do poradni bo oni pełnej diagostyki mi nie porobią bo nie mają takiej możliwości.

No więc po tej rozmowie udałam się prosto do rodzinnej po skierowanie do poradni reumatologicznej i musiałam je prawie wypłakać bo nie była zbyt chętna.
z tym skierowaniem udałam się na maraton po Tarnowskich poradniech i przychodniach. w Jednej z nich znalazlam poradnie reumatologiczną z pierwszym wolnym terminem KONIEC PAŻDZIERNIKA Shocked
Buchnełam pani w rejestracji śmiechem skwitowałam stwierdzeniem ze w tym kraju łatwiej jest umrzeć niż dostać sie do specjalisty i poszłam sobie.

No ale są i pozytywy dzisiejszych poszukiwań. Obdzwiniłąm cały Rzeszów bo wiem ze tam jest oddział reumatologiczny w szpitalu wojewódzkim i udało mi się umówić na wizytę do dr Pogorzelskiej wspominanej u was na forum na 8 marca! Rolling Eyes
Oprócz tego znalazłam w Rzeszowie poradnie reumatologiczną na NFZ gdzie przyjmuje jakaś Pani dr od reki, przychodzi się rano rejestruje i siada w kolejkę. Nie wiem co to za lekarz ze nie ma do niego wcześniejszej rejestracji ale zastanawiam się czy nie pojechać chociazby po to zeby dała skierowania na badania w ramach NFZ bo leczyć się zamierzam na chwile obecną u dr Pogorzelskiej - niestety pryewatnie, nie znalazłam jej na NFZ Sad

Dziewczyny powiedzcie mi czy drogie są te badania jesli lekarz z gabinetu prywatnego na nie kieruje???
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group