Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reumatolog w szczecinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krysia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 110

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarejestrowalam się tak po prostu, ponieważ były tak odległe terminy, że nie było ono konieczne (i tak straciłoby ważność). Wiedziałam, że mój lekarz rodzinny wystawi mi skierowanie bez problemu. Ale to był początek mojej choroby więc praktycznie moglam wybierać. Chociaż mamy przecież prawo wyboru specjalisty! Nie ma już żadnych rejonizacji. O ile dobrze pamiętam leczysz się na Arkońskiej. Jeżeli chcesz zmienić lekarza proponuję przenieść się od razu na Unii Lubelskiej. O Instytucie Reumatologii jest w Polsce d. dobra opinia. I tam lekarze naprawdę bardzo dużo wiedzą o toczniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale dobijaja mnie niektore infantylne pytania, skoro odpowiedzi sa podane nieco powyzej.
I jeszcze jedno:
Dota, a kto Ciebie przyjmie do przychodni bez skierowania, co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do poradni reumatologicznej przy Unii Lub. wyznaczyli mi termin dopiero na wrzesień Sad
Pisalaś Dota o lekarzu reumatologu ze Staromłyńskiej - ale w tej przychodni nie ma wogole reumatologa.
Przypomnij sobie z jakiej przychodni jest ten lekarz (o ktorym wspominasz), może nazwisko tez sobie przypomnisz?

A tak wogóle to w wykazie lekarzy konsultantów wojewódzkich (patrz poz.16) taki błąd: podają że Pani dr Lidia Ostanek - konsultant wojewódzki pracuje w PSK nr 1 przy ul.Powstańców Wlkp . Na szczęście nr telefonu jest dobry tj do PSK nr 1 przy Unii Lubelskiej .
Natomiast PSK Nr2 jest przy ul.Powstańców Wlkp
Między tymi Klinikami jest bardzo duża odległość i taka inf. dla kogoś z okolic Szczecina (a nie znającego miasta) może naprawdę sprawić kłopot Wink
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group