Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam Uk
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agula81
Junior
Junior


Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 8:21 pm    Temat postu: WITAM Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo dlugo mnie nie bylo.Choruje na Raynauda postac wtorna.Bralam leki takie jak Nifedypina, Naftidrofuryl 100mg, Aspiryna, Diltiazem 60mg, a Teraz biore Losartan. Caly czas bardzo bola mnie dlonie i puchna,stopy terz bardzo bola i pieka sa sine stopy mam owrzadzenia na palcach od stop i na dloniach. Baklofen na spastyke miesni biore, naproxen, codamol ale po tym leku zle sie czuje i nie pamaga.Kregoslup bardzo rwie,nogi bardzo bola.Wizyte prawdopodobnie bede miala za pol roku.Nie wiem co robic.Za dlugo to wszystko trwa.Mam rumien na twarzy i plamy czerwone robia sie na ciele.Bylam z tym u lekarza ale nic.Problemy z krazeniem mam.W maju bylam u dermatologa bo tylko wysylaja mnie do dermatologa a nie do reumatologa.I tak wszystko wyglada mieszkam w anglii.Bardzo dlugo trzyma mnie objawy grypowe,wezly chlonne bola.Z gory dziekuje.

Przpraszam ja juz dawno chcialam wstawic moj temat,ale cos mi sie zawieszalo.Z gory dziekuje
_________________
Podejrzenie Sm I inne objawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Uzumaki
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 273
Skąd: West Yorkshire

PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Agula81,tak sobie mysle ze moze poszlabys do GP jeszcze raz i bardzo prosila o skierowanie do reumatologa to moze by to cos przyspieszylo?
6msc to dlugo,czy ktos ci obiecal tego reumatologa w tym czasie?Potem jak w koncu sie dostaniesz to badania krwi i inne tez zajma czas.Ja mam swojego reumatologa ale zeby tak bardzo sie mna opiekowal to nie powiem.Zanim czlowiek wejdzie w ten system wizyt,leczenia,badan,lekow to chwile trwa.Do tego oni tez popelniaja bledy.Raz dostalam list ze jestem wypisana z poradni reumatologicznej bo sie nie stawiam na wizyty,a ja prawdopodobnie nie dostalam 2listow z wizyta.Z placzem blagalam GP zeby znowu mi dal skierowanie do reumatologa.
To brzmi dziwnie/okrutnie ale trzeba kolo tego chodzic,mam na mysli mocno sie interesowac,oni w wiekszosci sa mili ale za raczke nie prowadza.Bardzo bym chciala miec wieksza pomoc bo czasami/czesto jestem otepiona jakbm zamiast mozgu miala wate.Mam nadzieje ze masz wsparcie w rodzinie,samemu ciezko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mmm...
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 2766
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agula-a moze w Polsce bys sprobowala z reumatologiem? O ile pojawiasz sie czasami w naszym pieknym kraju Smile a w Anglii nie ma prywatnych wizyt?
_________________
"To właśnie jest celem istnienia – po prostu żyć i cieszyć się samym życiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agula, uderz, raz jeszcze do GP.
Juz Ci kiedys pisalam, ze to od niego duzo zalezy. (Moze warto zmienic jesli nie jest zaineresiwany diagnostyka, he?)
Ciezko zyc w innym kraju a leczyc sie w Polsce-jak dla mnie- niewykonalne.

Odezwij sie co jak. Buziak
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agula81
Junior
Junior


Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 11

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 2:46 pm    Temat postu: WITAM Odpowiedz z cytatem

Witam Ewela.t, mmm, Uzumaki.Dziekuje za opowiedz.


Witam ponownie.Dostalam listy na wizyte do dermatologa, i odzielny list do reumatologa.Z gory dziekuje.



Agula pamietaj, ze mozesz edytowac swoje posty; poprawiac, dopisywac itp. Nie piszemy posta pod wlasnym w tak krotkim odstepie czasu. Przypomnij sobie regulamin forum, dobrze?/ewela.t
_________________
Podejrzenie Sm I inne objawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Nie Paź 11, 2015 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To oznacza, ze w koncu trafusz do reumatologa! Very Happy
Ile bedziesz czekac?
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group