Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie wszystkich jestem tu nowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 3:02 pm    Temat postu: Witaj Margaret Odpowiedz z cytatem

Tak monitoring mam ponieważ lekarze nadal nie są pewni następne skierowania do szpitala na badania mam na 8 marca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
dorothy
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 33
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lut 15, 2010 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Bożenko, życzę Ci zdrowia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 8:30 pm    Temat postu: Kochani Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj odebrałam resztę wyników Badanie układu krzepnięcia przesiewowy LA1 Antykoagólant tocznia test ujemny.

Bakteriologia Bolerioza przeciw ciała IGg 0,8 BBU/ml obok chyba jest wpisana norma oo- 9,0
Bolerioza przeciwciała IgM o,9 BBU/ml i 00,9
Co tym sądzicie czy te badania to ten panel na tocznia i czy wyniki na przeciw ciała boleriozy to norma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 10:31 pm    Temat postu: Cześć Odpowiedz z cytatem

Witajcie właśnie wróciłam z kolejnych badań miałam robione EMG przewodnictwo mięśniowe i badanie w normie Zrobiono mi też Ana ujemne Przeciw ciała przeciwjądrowe Ana ujemne Przeciwciała przeciw cytoplazmie granulocytów objętochłonnych ANCA nie stwierdzono Antykoagólant La tocznia test ujemny CK 48 LU/L z czego wynika że tocznia nie mam jak mnie zapewniał lekarz.
O te wyniki Ana musiałam się wykłucić no ale ulzyło mi na tyle że nie toczeń chociaż objawy nadal są więc mam być pod stałym nadzorem lekarza bo może jednak coś się wyklówa póki co nie mają się o co zaczepić.

Dzięki wam kochani za wsparcie i za wiedzę nie zegnam się jednak z wami będę wpadać na forum bo bardzo was polubiłam więc trzymajcie się zdrowo i życzę wam długich remisji I nigdy nie słabnącego ducha walki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonia i oby tak dalej, trzymaj na wszelki wypadek rękę na pulsie....dużo zdrówka dla Ciebie Buziak
_________________
,,Nie poświęcaj siebie, ty jesteś wszystkim co posiadasz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki basiula tobie również życze zdrówka Buziak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrożność jak najbardziej wskazana-mnie po 20l. wyszły dodatnie dsDNA Wink No i powodzenia w pisaniu książki Wink
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BenOn
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 520

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Bonia, widzialem Twoje posty w Kawiarence, przejrzalem tutaj. Pisalas o uszkodzeniu centralnego ukladu nerwowego, on moze powodowac nieprawidlowa prace wielu narzadow w organizmie, moze byc przyczyna wielu Twoich dolegliwosci. Pisalas tutaj o problemach z dziaslami, wyrwanymi stawami biodrowymi i fibro... czy to http://ehlers-danlos.com.pl/p-eds/ brzmi znajomo? albo to http://ehlers-danlos.com.pl/choroby-wspolistniejace/ czy inne typy EDS? Poczytaj, byc moze to cos z tych chorob a nie typowe autoimmunologiczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bonia
Super senior
Super senior


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 99
Skąd: Wielkopolska Piła

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ben On dziękuję za linki przejrzałam - ale wiesz jak z tym jest część objawów można dopasować do wszystkich chorób. U mnie jest tak że część z nich by pasowała inne wcale. Po prostu szukanie w necie mija się z celem. Z lekarzem porozmawiam jednak - może to jest jakiś trop.


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group