Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowi uzytkownicy forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Maj 10, 2006 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Itunia jak mi przyslesz nazwy ich nickow to ich wszytkich wywale. Nie mam na tyle czasu by usiasc i szukac w bazie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek, ustaw sobie w zakładce z Użytkownikami sortowanie wg Stron w szyku Malejącym, zobaczysz ok. 40 osób które podczas rejestracji podały odsyłacze do stron www.
Wywał wszystkich nie z Polski: Iowa, Florida, Virginia, Kansas, itd - to są właśnie ci kretyni, a ponieważ nie piszą postów to nie moge sprawdzić IP i co to do cholery się dzieję... Evil or Very Mad

linki do free-virgin-rape- to już gruba przesada Exclamation

mimo wszystko blokowanie dostępu do rejestracji dla wszystkich może być na dłuższą metę uciążliwe i szkodliwe dla rozwoju forum.
może cymbały po kilku interwencjach dojdą do wniosku, że taki rodzaj reklamy na tym forum nie jest skuteczny... Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez nenya dnia Czw Maj 11, 2006 12:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrek, wysłałam Ci wczoraj wiadomość z nazwami tych użytkowników. Niestety, mnożą się jak stonka ziemniaczana... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywaleni....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sEsZeLa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 292
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wywalanie będzie dobre ale tylko na chwile bo znowu dwóch nowych dziś "wlazło" Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet 4 naliczyłam. Trzeba będzie systematycznie wywalać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenya napisał:
to są właśnie ci kretyni...
i co to do cholery się dzieję...
może cymbały...


przeczytawszy powyzsza wypowiedz zaczelam odczuwac wyrazna potrzebe wyrazenia swojej refleksji, wrecz nie moge sie powstrzymac...

ja sobie na wiele pozwalam na tym forum, moze nawet na zbyt duzo, ale takie epitety... przyznaje z cala powaga, iz moje osiagniecia w tej materii zostaly pobite, pozdrawiam serdecznie Autorke Wink

a pozostajac w temacie... moze dokonujac rejestracji nalezaloby np. przepisac jakis wyraz z obrazka itp., cos co uniemozliwi rejestracje botow, bo jak mysle to cyborgi utrudniaja nam egzystencje, mam racje? no chyba osoby fizyczne to nie sa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hę, bo jak można eufemistycznie nazwać człowieka, ktory rejestruje się na forum poświęconym jakiejś chorobie, tylko po to żeby zareklamować stronę z filmami o gwałtach na dziewicach Confused

kretyn to wg mnie w takim przypadku wręcz pieszczota słowna Wink

poza tym coś z tymi cyborgami może być na rzeczy, bo ja np. pomyślałam że to jakiś automat działa i generuje takie rejestry masowo.
nie mam pojęcia czy to możliwe techniczne Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasyka napisał:
przeczytawszy powyzsza wypowiedz zaczelam odczuwac wyrazna potrzebe wyrazenia swojej refleksji, wrecz nie moge sie powstrzymac...
ja sobie na wiele pozwalam na tym forum, moze nawet na zbyt duzo, ale takie epitety... przyznaje z cala powaga, iz moje osiagniecia w tej materii zostaly pobite, pozdrawiam serdecznie Autorke


He, wydaje mi się, że bywały "mocniejsze" epitety przy innych okazjach Wink O ile dobrze pamiętam.

Nenya! Wyśmienite kombinacje: pieszczota słowna Exclamation Uwielbiam to czytać Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W chwili obecnej zablokowana jest automatyczna rejestracja. kazde konto jest aktywowane przeze mnie. Mysle ze na jakis czas taka zmiana nikomu nie zaszkodzi a automaty z czasem przestana odwiedzac ten adres.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 14, 2006 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze, coś nie tak - chyba, że jeszcze nie masz dopracowanej metody rejestracji. Przedarło się chyba dwóch kolejnych "automatycznych" użytkowników. Hmm... W każdym razie do wykasowania też jest kilka "nowych" - z poprzednich dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group