Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Calcort
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aśka 72
Gość





PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 1:17 pm    Temat postu: Calcort Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na forum pojawiły się opinie, że po calcorcie skutki uboczne są takie same jak po Metypredzie czy innych sterydach. Biorę calcort od dwóch tygodni i brzuch wielkośći 6- miesięcznej ciąży spadł mi o połowę. Ludzie, to działa! I nie chce mi się tak jeść jak po metypredzie - jem ilości normalne , jak przed chorobą, a na metypredzie potrafiłam zjeść 5 talerzy zupy na 1 posiedzeniu: przez rok przytyłam 15 kilo.
Ja płacę za opak. calcortun 190 zł, kupuje mi go obcy człowiek, sprzedawca z targu, który co tydzień jeździ do Niemiec na zakupy

Dziękuję Kasi 25, Martek i Agnieszce, ze podzieliły się z nami wiedzą o calcorcie na forum. Calcort naprawdę działa.
Aśka
Powrót do góry
Aśka 72
Gość





PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to jest zamiennik metypredu
gdzie znaję opis działania
w Polsce nie jest do zdobycia?
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ulotce załaczonej do leku!!!!
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działanie leku to jedno, a skutki uboczne, to drugie. Nikt nie pisał, że calcort nie działa, ale niestety nie jest pozbawiony skutków ubocznych!! Biorę go trochę dłużej niż ty i niestety nie jest tak świetnie, jakbym chciała. Płaski brzuch, to kapitalna sprawa, ale to nie jest najważniejsze. A poza tym często reakcja na dany lek jest sprawą indywidualną. Ja łykając metypred nie miałam zwiększonego łaknienia, ale wcale to nie oznacza, że jest on lepszy niż inne.
Czy masz jakiś cel rozpętując co chwilę kampanię reklamową calcortu?
Misia
Powrót do góry
Anka
Gość





PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęłam branie sterydów od calcortu. Po dwóch latach łykania mam zaawansowaną osteoporozę , pomimo przyjmowania wapna itp. Mam też posterydowe zmiany w oczach. Może calcort jest lepszy niż inne sterydy, ale nie jest cudem. Mam dystans do twoich zachwytów. Anka
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Pon Lis 29, 2004 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ACHA, NIE MAM POJĘCIA, CZEMU TA DZIEWCZYNA PODPISAŁA SIĘ TAK JAK JA, ALE CHYBA OCZYWISTYM JEST, ŻE TO NIE JA PYTAŁAM O OPIS DZIAŁANIACALCORTU.
ĄŚKA 72
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś przeczytała uważniej odpowiedzi na swój post może byś zobaczyła, że mówią dokładnie to samo, co ty w ostatnim. Wygląd jest ważny, jasne, ale chyba wyraźnie napisałam, że biorąc metypred nie miałam zwiększonego łaknienia, więc nie przytyłam. Po calcorcie też nie.Może dlatego nie pieję na jego temat. Pytałam o powód twojej kampanii reklamowej, bo w różnych działach są twoje posty o calcorcie.
cześć. miśka
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Asiu , mówisz tu Calcorcie w samych superlatywach a to też steryd , no może nie ma tylu skutków ubocznych , ale zapewniam Cię jak kiedyś byłam na Metprecie to nie przybyło mi ani kg , nie miałam wzmożonego apetytu , a wprost schudłam 11 kg . Pamiętaj , że każdy steryd ma skutki uboczne , nie jest cudem . Jeśli można mówić o sterydach jak plus bo jak uważam całkem inaczej . Na szczęście od 3 lat nie biore żadnego z tych " cudów " i jestem najszczęśliwsza pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka, ja też miałam wrażenie, że coś masz z tym calcortem wspólnego. pełno jest twoich zachwytów na jego temat w każdym dziale praktycznie, więc chyba trochę jakąś reklamę prowadzisz Rolling Eyes
Kaśka
Powrót do góry
laleczka
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 30, 2004 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaśka, bo to sie nazywa lobbing Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde Laleczka, dawno tak się nie uśmiałam Laughing Very Happy Laughing Kaśka
Powrót do góry
kasia25
Super senior
Super senior


Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calcort działa... podobnie jak Metypred działa... mimo minimalnie mniejszych skutków ubocznych. A lobbing - może i wchodziłby w grę Smile, gdyby był ten lek łatwiej dostępny. a cena odstrasza tym bardziej, gdy jest ktoś na tak dużych dawkach jak ja! Smile pozdrawiam i dość tych sporów Calcortowych!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieję z zachwytu dopiero w tych postach, bo przedtem nie brałam, pytałam się tylko ciągle tych, co brali, czy są zadowoleni ze skutków, kto im to przepisał, jak realizują receptę itp. dowiedziałam się, a teraz łykam.
Jedyny interes z dzielenia się z Wami wiadomościami o moim spadku wagi jest ten, że jak więcej polskich recept calcortowych zostanie realizowanych w Niemczech, to jego producent zdecyduje się może wejść na nasz rynek. Ale głównym moim celem jest podzielenie się dobrą nowiną. powinnam była jednak na początku napisać duzymi literami: TA WIADOMOŚĆ NIE JEST PRZEZNACZONA DLA TYCH , DLA KTÓRYCH TUSZA POSTERYDOWA NIE JEST ZMARTWIENIEM!!!!!!!!!!.
DLA MNIE BYŁA, DLATEGO NIEUSTANNIE DOWIADYWAŁAM SIĘ O CALCORT, A TERAZ GO ZAŻYWAM. i PO CO Z TEGO POWODU WARCZEĆ NA MNIE, KOCHANE LUPUSY?
AŚKA 72
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Sro Gru 01, 2004 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka, ja już odpowiedziałam w poście: może to nie będzie toczeń. I więcej nic nie powiem na ten temat. Czy dowiedziałaś się czegoś o tych badaniach genetycznych? Bo to zdecydowanie bardziej mnie interesuje? Ja pytałam jednego lekarza, ale oczy zrobił jak guziki. Szukam dalej. Czołem. Anka
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 02, 2004 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos tyje od sterydow czy nie to chyba nie taka znowu zasluga tego ktory z nich bierze .Przez pare lat bralam enkorton , od dawna biore Metypred. ... przytylam ogolnie przez wszystkie lata 5 kg.
Wiec chyba nie wtym rzecz calcort czy nie.....jak ktos tyje to po kazdym sterydzie .Mnie przybywa tylko po pulsach Solu Medrolu.....ale dawka jest imponujaca 500 na dobe .......po przyjsciu do domu wraca wszystko po jakims czasie do normy. Nie neguje tutaj Calcortu .......bo go nie znam .....ale naprawde czy warto tyle zachodu aby go zdobyc...? i tyle kasy .....? dla mnie nie warto ale jak komus ma to poprawic samopoczucie niech sobie bierze .po 10 latach brania duzych dawek sterydow waze 58kg....a jeszcze pytanie? tak chwalicie Calcort ......czy ktos byl leczony lekiem Norprolac.......nie wiem czy Colcort jest lepszy chyba nie?
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group