Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam wszystkich! [marzanka]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzanka
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 25
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 3:23 pm    Temat postu: Witam wszystkich! [marzanka] Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Pisze to tu pierwszy raz, ale czytam Was juz od dluzszego czasu.Mam zdiagnozowana chorobe ,jako toczen ukladowy.Pewnie mam lzejsza postac tej choroby od wielu z was ,ale nie mniej watpliwosci niz pozostali. Wchodze na te strone czesto i chetnie.Zwlaszcza jestem pod wrazeniem postow Nenya (i).Sa kompetentne , ale nade wszystko rozwazne.Posty pozostalych osob rowniez sa nadzwyczajne ,gdyz poparte wlasnym, jakze czesto trudnym doswiadczeniem.
Dwa zdania o mnie. Mieszkam w Bydgoszczy.Choruje od 1997 r.Mam 48 lat.Do swojej choroby mam dystans i jak wy wszyscy nie poddaje sie.Jesli mozna, to od czasu do czasu zabiore maly glos, badz zadam pytanie.
Jeszcze raz milo mi wszystkich przywitac ! Smile
_________________
Marzanka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj w Klubie Very Happy
Nasze gronko powiększa się.
Pisz jak najczęściej, zachęcam.
Very Happy
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.widzę ruszają się panie po 40 a nie tylko dziewczątka.Pisz o wszystkim co Cię dręczy,Ja tu się więcej dowiedziałam w ciągu miesiąca niż od lekarzy przez cały czas choroby,Mam nowych wspaniałych znajomych. Laughing Mam 54 Lata i jestem tu najstarsza. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezaleznie od wieku
(ha! dwudziestke przekroczylam dawno)
to bagaz wielu doswiadczen zyciowych (chorobowych) pozostaje bez zmian,
no, moze na poczatku choroby jest zawsze wiecej buntu niz pokory,
ale potem jednak pokora dominuje,

witaj marzanko,
dobrze, ze sie powoli wszyscy odnajdujemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy w gronie pan...w .srednim wieku.......
zastanawialam sie dlaczego jest tak malo osob w ,,kwiecie życia"
widze ze troche przybywa ludzi z doswiadczeniem ...leczacych sie lata cale
mysle ze mamy takze wiele do powiedzenia
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
małgorzatka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 1249
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sro Lut 02, 2005 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
Ciesze sie ze dolaczylas Marzanko:) mieszkam 60km od Bydgoszczy. Ktory lekarz Cie prowadzi? w Bydgoszczy? Pozdrawiam serdecznie!
_________________
małgorzatka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marzanka
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 25
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 4:02 pm    Temat postu: Do Malgprzatki Odpowiedz z cytatem

W Bydgoszczy lecze sie u dr Rozwodowskiej, dr Reszkowskiej a teraz sprobuje rowniez u dr Uchanskej. Wszystkie panie te polecam. Wspolnie z nimi probujemy znalezc najlepsze leczenie .
Ciesze sie ,ze tak milo mnie przywitano.To bardzo uprzejme z waszej strony.Dziekuje!
_________________
Marzanka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mamuska
Gość





PostWysłany: Czw Lut 03, 2005 8:10 pm    Temat postu: odp.Witam wszystkich Odpowiedz z cytatem

Cieszę się,że napisałaś o swoim wieku bo odezwali się inni a tym samym dali dowód tego,że z toczniem można żyć i cieszyć się życiem.Prawdopodobnie też mamtocznia-krążkowego ale nie chcę tego już w moim wieku weryfikować bo mam tyle innych chorób i w związku z tym leków,że już nic więcej - na razie nie chcę wiedzieć.Zalogowałam się jako mamuska bo myślałam'ze jestem nestorką na tym forum młodzieżowym i mogę tylko występować tutaj jako matka córki z rozpoznanym toczniem od przeszło 10lat.Będę nadal zaglądać na stronę bo można się wielu rzeczy dowiedzieć i nie być samotnym ze swoimi problemami,wątpliwościamii pytaniami.NENYA mam nadzieję,że nas nie opuści a jest prawdziwą skarbnicą wiarygodnej wiedzy i niesamowitej wręcz pracowitości na rzecz naszej edukacji o naszej i pokrewnych chorobach.Pozdrawiam-mamuska
Very Happy
Powrót do góry
bieta
Junior
Junior


Dołączył: 18 Paź 2004
Posty: 6
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! także mieszkam w Bydgoszczy , mam 40 lat i tez choruje na tocznia ukladowego.Jeśli masz ochote pogadac podaje mój nr gg 7650084
wymienimy doswiadczenia w walce z chorobą.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKIE MOTYLKI.Piszę trochę obok tematu ale MOTYLKI Z GLIWIC I OKOLICY UJAWNIJCIE SIĘ .Szukam chętnych do rozmowy.Moje GG 5910370 .Możemy poklikać na wszystki? tematy nie tylko o tym gdzie boli ,co boli, jak boli i oliiii.............Pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE I ŻYCZE ODROBINĘ WYTCHNIENIA W "TOCZENIU"I i nie tylko. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group