Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witajcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naj..
Junior
Junior


Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie mili dzieki za miłe powitanie jeszcze raz nigdy nie korzystałam z żadnego forum więc jestem trochę nie poradna ale napewno się naucze przecież jestem naj.... na imię mam Marzena dla znajomych Marzenka
14 lat temu pewna pani "doktor "na klinice kazała mi umierać a ja chciałam od niej tylko skierowania na wycinek bo mój lekarz bardzo uczciwy pan doktor powiedział że nie wie co mi jest- poprosił tylko abym do niego przyszła już z badaniemi . musiałam szukać pomocy gdzie indziej no i znalazlam - zrobli wycinek i inne badania zażywałam wtedy arechinę i encorton no i się polepszyło na złaść pani "doktor"od goniłam chorobę od siebie potrzebowły mnie dzieci i reszta moich kochanych no ale jak to bywa zaczeło być gorzej( a broniłam się przed chorobą jak mogłam gdy bolało mówiłam że nie boli itp.)bóle kolan - placki na głowie więc znów przeprosiłam sie z lekarzami chociaż nie zabardzo za nimi przepadam no na szczęście zmiana warty nastąpiła na klinice no i od nowa wycinek i badania wcale nie takie złe no i mam nadzieję że tak już zostanie chociaż mój wilczek wygląda na to że mnie pokochał od przeszło roku jestem pod opieką kliniki czasem coś boli ale jak to ja mówie że nie boli
_________________
nana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak wilczek cie pokochał jak wiekszośc z nas, ale jak widze nie atakuje az tak bardzo, mysle ze stala współpraca z lekarzami to podstwa , czy ich lubisz czy nie, twoja choroba wymaga stałego kontaktu oraz lekow inaczej zaatakuje z większa siłą
jak widze następna osoba ktora walczy o kompa Wink
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dori792
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 166
Skąd: bydgoszcz

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja witam cieplutko... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jagusia
Junior
Junior


Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 25
Skąd: Krakow

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemano,trzymaj się myszki,i klikaj jak najwięcej. Very Happy
_________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, to opowiedz mu o swoich planach na przyszłość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group