Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trudna diagnoza?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DorciaR
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: pomorskie obecnie Wielka Brytania

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bemol2 napisz tutaj w tym temacie jak szukasz Asi: Poszukiwani/Odmeldowani. Ten temat dotyczy trudnej diagnozy i wątpie że ktoś przeczyta w tym temacie że Asia poszukiwana. Ten post zginie w gąszczu innych o trudnej diagnozie.
_________________
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy" Georg Christoph Lichtenberg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bemol2
Junior
Junior


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 16
Skąd: bydgoszcz

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za podpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Magduś
Junior
Junior


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanko, czy wiecie coś na temat zmiany w świeceniu przeciwciał typu ANA z homogenno- plamistego na homogenno- obwodowy? miano to tam mało ważne, bo i tak jest trochę ponad normę(1280)????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 5:14 pm    Temat postu: koagen Odpowiedz z cytatem

witam,
Ostatnio czytałam na temat kolagenu w kapsułkach,który rzekomo pomaga w naszych schorzeniach.Czy ktoś z Was stosuje kolagen,a jeżeli tak jakie są efekty ?.Dopytuje sie z uwagi na wysoką cene tego specyfiku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie sama stwierdziłaś ,ze "rzekomo"....Ja nie bawię się w takie gdybanie i tracenie pieniędzy...Poza tym w twardzinie wstp.,np. nadprodukcja kolagenu,a więc jego podaż z zewnątrz tym bardziej moze zaszkodzić.Ja kiedyś chciałam zażywac kapsułki na porost włosów,zawierającą substancję indukujacą produkcje kolagenu i sama zwatpiłam,nie kupiłam...
Ja myślę,że trzeba spytać zaufanego lekarza,nie dac żerować na sobie... Very Happy
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
załamana
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 28

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 10:10 pm    Temat postu: kolagen Odpowiedz z cytatem

Dzieki Margaret.Tak bardzo chcemy sobie pomóc i dlatego wierzymy w pisane słowo.Niektórzy żerują na cudzym nieszczęściu traktując kosmetyk jako lek.Przyznam się gdybym na forum przeczytała coś pozytywnego /efekty/ wysoka cena nie zraziłaby mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załamana-nie ma za co. Very Happy Ja tez ma za sobą próby....jak wielu z nas.Mnie tylko chyba ratuje w tych kwestiach wrodzony sceptycyzm...dużo przeszłam,by funkcjonowac jak teraz i nie mam zamiaru ryzykowac tym Wink
Poczytaj jeszcze tutaj-bardzo przydatna lektura...

http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group