Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chwilowe utrudnienia
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2005 2:16 pm    Temat postu: Chwilowe utrudnienia Odpowiedz z cytatem

Jak już tłumaczylam w kawiarence, mamy przejściowe problemy związane z pracami technicznymi, które przeprowadzają administratorzy. Więc możecie mieć trudności z dostaniem się na forum, albo inne nieprzwidziane problemy techniczne - tu jest dobre miejsce do pisania o dziwnych usterkach w funkcjonowaniu forum.
Turbulencje mogą potrwać kilka dni, a w razie długich przerw i b. pilnych spraw można próbować awaryjnie dostać się na forum fundacji (chyba że nas wyrzucą stamtąd),
http://www.fundacja.inweb.pl/forum/
ja często przeglądam też forum Zdrowie na GW.
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22
Ale myślę, że wszystko pójdzie sprawnie i wkrótce ruszymu dalej bez żadnych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jatemi
Junior
Junior


Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 16

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2005 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
przepraszam, że zawracm pewną część ciała (ważną!) takim drobiazgiem, ale może pomoże w poprawianiu trudności.
Otóż mam problem z "wchodzeniem" - za każdym razem musze się logować. Poprzednio było to automatycznie (po zatwierdzeniu takiej opcji z logowaniem), teraz musze robić to za każdym razem i zaznaczenie ażeby logować automatycznie nic nie daje. To faktycznie drobiazg i można z tym żyć, ale zbędne utrudnienie
Pozdrawiam tych którzy znają się na kulisach komputerowej techniki i nie tylko (nie tylko tych pozdrawiam)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2005 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety podobno "ten typ tak ma" - chodzi o rodzaj forum, czytałam że czasami nie bardzo wiadomo dlaczego coś się pierniczy, a najczęściej pierniczy się właśnie logowanie...

zanim fachowcy (admini) się tym zajmą, to na innym forum znalazłam taką radę:
Cytat:
Problem jest z przekierowaniem z surf.to - przez ktore wgrywaja sie nam zle ciasteczka [ cookies ] z przegladarki [ tzn. ustawione ciasteczka nie sa uzywane - bo jest w nich inny adres niz ten, pod ktory wchodzimy]


a ponieważ na nasze forum też można się dostać przez 3 różne adresy http://www.toczen.pl/forum
http://www.toczen.pl/
http://www.psychika.pl/forum
to całkiem możliwe że ciasteczka się pogubiły Rolling Eyes
wyrzuć ciasteczka, a potem załaduj jeszcze raz, może przeglądarka zapamięta prawidłowo i przy wchodzeniu stale pod jeden adres wszystko będzie grało?

szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy to coś da, ale co szkodzi poexperymentowac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. ja od paru dni mam problem z odbieraniem ostatnich postów...tzn.... w momencie kiedy wchodzę na forum jest oki.. ale pochwilce forum zatrzymuje się u mnie na 26 lipca...i tak oto zostaję cofnięta w czasie.. Crying or Very sad Question
pozdrawiam-ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Już pisałem do Piotrka, ale - przynajmniej ja mam pewne problemy techniczne. Strona forum ciężko wchodzi. Pewnie trwają jakieś zabiegi administratorów, bo nie sądzę, aby wina leżała po stronie operatora sieci (inne strony hulają, że ho ho Wink ). Czy zauważyliście coś podobnego?
Mały ruch wieczorem, więc chyba tak Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robercie u mnie to samo stronka powoli sie otwiera wczoraj wieczorem juz nawet nieprzeglądałm postów bo niemiałam cierpliwości wszystko w zwolnionym tępie...a inne stronki hulaja tak jak u Ciebie więc pewnie jakis mały remont..Smile
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie strasznie wolno sie otwieraja posty na forum, a inne stronki normalnie
Confused mam nadzieje, ze to szybko minie Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miedzy innymi dlatego tak zadko pisze. juz myslam ze to moj komp tak zwalnia ale widac ze nie ttylko ja mam z tym problemy
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba próbować , ja jak się nie otworzy , próbuję parę minut póżniej, zdarza się tak od dłuższego czasu, net działa a strony się nie da otworzyć
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej trwały jakieś prace administratorów. Tak sądzę. Piotrek nie napisał Confused Niemniej pozdrawiam go serdecznie z tego miejsca Wink Mam nadzieję, że będzie nam się długo i szczęśliwie pisało Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mielismy male problemy z serwerem a ja poprostu od poniedzialku leze w lozku bo sie zaprawilem jak jasny gwint i nie chce sie dobic. Tym bardziej ze przeszedlem na MTX i sam juz nie wiem od czego to chorobsko. Dopiero dzisiaj usiadlem przed komputerem. Sorry za zwloke.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, nie ma sprawy! Zawsze odpisywałeś, więc nawet nie podejrzewałem... no wiesz... W każdym razie dzięki za odzew i zdrówka życzę Exclamation Ten jasny gwint trzeba wykręcić i powinno być OK Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko Piotr , kuruj się my i tak wiemy ze czuwasz i mamy się tutaj super , jesteśmy bezpieczni jak w żadnym miejscu w sieci , dzięki Tobie Exclamation
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo zdrówka Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze kuruj się i wracaj szybko do zdrowia....3m sie ..
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Sprawy Techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group