Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remisja, a objawy.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile i zycze dalszej nigdy sie nieskonczacej remisji Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Dota,
przybyła następna, nie żadna "starsza pani", a "dojrzała nastolatka" (ja tak właśnie zostałam nazwana podczas tegorocznych warsztatów muzyki gospel, gdzie byłam jedną z najstarszych uczestniczek) Very Happy
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II


Ostatnio zmieniony przez Mella dnia Czw Lis 24, 2005 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie

właśnie tak sie czuje jak" dojrzała nastolatka" dziekuje za miłe i cieplutkie przyjecie postaram się "wtrącać"swoje trzy grosze doświadzczenia na tym forum pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.wazne jest wiek duchowy.a to co pokazuje kalendarz .to jest jakies nieporozumienie. Wink .u mnie zawsze budzi to zdziwienie.....
Fajnie ze jestes ze swoim optymizmem .bedziesz rownowazyc czasami nasze narzekania
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt nie narzekam bo nie mam na co nie boli a to najwazniejsze wyniki bardzo dobre to też ważne samopoczucie super

dziewczyny nie myślcie tylko o swoim motylku świat jest taki ciekawy i cudowny tyle piękna w koło kiedy byłyscie na spacerze Question Slonko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Witam.Bardzo mi się spodobało określenie -dojrzała nastolatka" to chyba jest to.
Na spacerze to ja jestem 3 razy dziennie z pieskiem którego widać na obrazku.Na dalszy spacer sie nie wybiorę bo mogę nie wrócić.Poczekam do wiosny i na dzialkę,
pozdrowionka
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Sro Lis 23, 2005 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Dota:D
Szczególnie cieplutko (choć za oknem chłodno i deszczowo) bo jesteś krajanka. Mieszkam w Szczecinie.
Dziel sie z nami swoim doświadczeniem. Każda Twoja wskazówka bedzie cenna.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dota
Super senior
Super senior


Dołączył: 22 Lis 2005
Posty: 99
Skąd: szczecin/okolice

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi że tak blisko mieszkasz.Tak właściwie to nigdy nie rozmawiałam o swojej chorobie z nikim.Bo na chorą nie wyglądam, a okrągła twarz według ludzi zdrowych jest wynikiem ogólnej tuszy.Dopiero tu czytam i moge pisać co mi leży na sercu .Rozumiem was i wiem że jestem rozumiana.
A to takie ważne pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewek
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 139
Skąd: Bytom

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwólcie że się dołączę. Czasami myślę że tak naprawdę wymyśliłam choroe traktują mnie jak hipochondryczkę , gdy zwijam się z bólu , bo tak bolą mnie stawy i mięsnie.
_________________
ewek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Lis 24, 2005 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kady z nas przeszedl .z powodu naszego zdrowego czy normalnego wygladu ........podejrzenie o hipohondrie....jest to wkurzajace.....ale niestety jedynym sosobem na to jest po prostu wzruszenie ramion...jesli ktos tak sadzi to nas nie zna..wiec nie ma sie co przejmowac.a kto wie o co chodzi nigdy tak nie pomysli.....
Jesli chodzi o bol w biodrze ..no niestety tu klania sie densytometria.....badanie gestosci kosci .......czyli sprawdzenie czy nasze kosci sa jeszce w porzadku .......badanie na osteporoze..potem zdecyduje lekarz........
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewek
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 139
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a um nie chyba po remisji. po słabo przespanej nocy ustaliłam, że węzły chłonne powiększone, dół pleców boli jak..., /chyba nereczki/, a skóra twarzy , oczy i usta wysuszone na wiór.Od rana zaczełam się nawilżać , oliwkami , kremami, a od wewnątrz woda.Może pomoże i się cofnie , bo święta idą i chciałabym być w stanie ruchomym.Czasami stawy zastygają mi w pozycji "proszący piesek" jak mówią moje dzieci.
_________________
ewek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz nawilzac skore na okraglo .a pic takze wiecej ..niekoniecznie musi byc zle.....moze to chwilowy bol .samych plecow.........zla pozycja przy sapaniu..ja rano wstaje .polamana pokrzywiona ...a w ciagu dnia jest lepiej.........pij i pij.zeby nerki mialy co robic .moze zajma sie tym czym maja.....nie daj sie .mow na okraglo ze nic cie tym razem nie ruszy .......
Trzymaj sie ........Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostanio często dokuczaja mi fale gorąca. W jednym momencie duszno, goraco, cała czerwona a za chwile znów ok. Wcześniej nie odczuwałm takich dolegliowści, czuję sie jak pani w kliamkterium.
Zaczełam tez skarżyć się na drętwienie dłoni i częste bole głowy.
Niby w remisji a dolegliowsci wciąz nowe i uciążliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krysia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wazny jest wiek duchowy.a to co pokazuje kalendarz .to jest jakies nieporozumienie - u mnie zawsze budzi to zdziwienie....."
Nic dodać, nic ująć. Naprawdę, od roku nie może do mnie dotrzeć, że mój syn zrobił mi taki numer - zostałam BABCIĄ. Tylko jak oglądam zdjęcia zauważam, że była ze mnie całkiem niezla .... A zawsze mialam tyle kompleksów. I po co to było się zadręczać? Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Pon Lis 28, 2005 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Very Happy
Azja, te objawy niekoniecznie muszą być związane z klimakterium, jestem od ciebie o rok starsza i miałam bardzo podobne objawy po leku, silne pocenie się po kilkanaście razy na dzień, uderzenia gorąca, zaczerwienienia twarzy. Najpierw zrzuciłam to na wiek Confused a potem zaczęłam analizować od kiedy to się zaczęło i znalazłam podejrzanego Evil or Very Mad objawy pojawiły się, gdy zaczęłam stosować lek na osteoporozę. Po odstawieniu wszystko minęło jak ręką odjął Very Happy . Bóle głowy i drżenie rąk tym bardziej mogą na to wskazywać. Albo np. na problemy z tarczycą
Pozdrawiam
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II


Ostatnio zmieniony przez Mella dnia Pon Lis 28, 2005 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group