Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

słodycze
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 1:27 pm    Temat postu: słodycze Odpowiedz z cytatem

czy słodycze mogą uzależniac bo ja od kilu miesięcy pochłaniam duże ilości zwłaszcza ciastek a ostatnio cukierków cukier mam w normie a wcześniej miałam niski nie tyję ani cukier mi się nie podnosi martwie sie tylko czy się po tych kilku miesiącach nie uzalezniłam bo nie wyobrażam sobie dnia bez czegoś słodkiego,a jak nie mam to musze kupic czy ktos sie z czyms takim spotkal ? Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę miec w domu coś slodkiego........po prostu musze.......wtedy nawet gdy tego nie zjem wystarczy swiadomośc ze są.....to chyba nie jest zadne uzaleznienie........tak mi sie wydaje.ale niestety sama widze skutki tego łakomstwa ...po ciuchach.......
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dołanczam do Was.Ja nie potrafie sobie odmówic słodkści .Mój apetycisko na slodycze plus sterydki = nadwaga.Brak silnej woli i nie wiem czego jeszcze powoduje moje łakomstwo na słodycze.Może gdybym nie lubiła pichcic i piec byłoby lepiej.Narazie muszę przyjąc to wszystko do wiadomości
i albo jakos zwalczyc albo definitywnie pogodzic się a obecnym stanem rzeczy. Embarassed
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie preferuję rzeczy typu chipsy, paluszki itp. (ale je zupełnie odstawiłam Rolling Eyes). Napady słodyczowe mam bardzo rzadko, ale jeżeli już się to zdarza, sięgam po Bounty albo czekoladę melczną. Mniaaaaaaaam! Cukier mam bardzo niski - badany na czczo na dolnej granicy, badany po jedzeniu - ok. 90. To mało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lubesia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 272
Skąd: Wloclawek

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja tez wole chipsy, paluszki mniammmm slodycze jem od czsu do czsu ale jak mnie napadnie to z 4 rozne batony na raz jem do tego cistek jakis i chipsy hehe Very Happy
_________________
Jeśli nie możemy czynić tak, jakbyśmy chcieli, musimy czynić tak, jak możemy Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej! Chyba nie wytrzymałabym dnia bez czegoś słodkiego. Uwielbiam prawie wszystkie: cukierki, batony, ciasteczka, ciasta, o chipsach nie wspomne, bo jak sie dosiąde to nie mogę sie opamiętać a potem cierpię na żołądek. Ale ja zawsze kochałam słodycze i gdyby nie one pewenie bylabym szczuplusieńka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mella
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 996

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory mogłam poradzić sobie ze słodyczami i jak tylko widziałam, że kilogramów przybywa byłam w stanie je odstawić, ale tej zimy coś się stało i nie mogę się opanować. Postanowienia szybko biorą w łeb, a ja się strasznie zaokrąglam Evil or Very Mad. Jednak walkę wciąż podejmuję i dzisiaj do pracy wzięłam surowe marchewki do pogryzania zamiast słodyczy Wink, w końcu nie można się poddawać Exclamation
_________________
"Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy, by pokonał nas strach przed własną słabością."
Jan Paweł II
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie,mówi się,że to kobiety lubia słodycze. U mnie w domu wobec tego za kobietę "robi " mąż- jak on uwielbia słodycze! Ale co zje,to wyskacze i jest szczupły. Natomiast ja za słodyczami nie przepadam,do kawy kawałek ciasta owszem,ale np.czekolady i cukierków nie tknę. Po prostu nie lubię,chociaż chyba czekolada mi szkodzi,podobnie jak orzechy,wiórki kokosowe,kakao. Pozdrawiam serdecznie.
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię do kawy. Ale chyba bardziej wolę kawę - jedna mocna lub dwie słabsze dziennie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja też uwielbiam słodycze...zwłaszcza do kawy ..a to ciastko a to czekolada itp.... a i w ciagu dnia podjadam cos słodkiego.. Laughing
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubieć a nie móc żyć bez słodkiego to jest lepiej ja więcej jem słodkiego niz normalnego jedzenia i to mnie martwi ale jak już pisałam cukier niski a przy słodkim normalny wiec chyba potrzebuję....tylko to stalo się prawie nalogiem ....pozdrawiam słodkie i słodkich Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja slodycze cukier odstawilam calkowicie raz ze to istna bomba kaloryczna i sama chemia a dwa ze nie zdrowe Wink za to jem o wiele wiecej owocow i codzinnie wypijam dwa litrowe soki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kasiakuc
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 4903
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

didulka jak to zrobić nic nie wychodzi owoców prawie nie jem zreszta tak naprawdę oprócz slodkiego nie wiem co jem co mi wpadnie i mam akurat ochotę...odżywiam sie tragicznie ale nie wpływa to na wagę chociaz tyle bo zawsze przy słodkim tyłam a teraz nie ciekawe... Slonko
_________________
cieszmy sie każdą chwilka bo życie tak krótkie jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
didulka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 2900
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz ja chce wrocic do swojej poprzedniej wagi i dlatego calkowicie wykluczylam cukier jeszcze zanim zaczelam brac sterydy to tez lubilam sobie pomaszkiecic Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gusia_92
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lip 2005
Posty: 1076
Skąd: Skoczów

PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze lubialam jesc i jesc slodycze. przychodzlam z przedszkola i mowilam ze nikogo nie bylo i nikt mi jesc nie dal jestm glodna. slodycze to tez zawsze. od dziecka bylam takim puncloczkiem. na poczatku choroby schudlam 10 kg i moglam nic nie jesc jak by sie dalo. tylko ze wczesniej wydawalo sie ze mam problemy z sercem to sniadanie bylo obowiazkowe. teraz jem mniej niz jak bylam mala a wiecej niz na poczatku. slodyczy nie umiem sobie odmowic bo to tak apetycznie wyglada, a jak smakuje Embarassed mowi sie ze osoby przysobie lubia dobrze zjesc wiec umia dobrze ugotowac. Smile
_________________
.:Hoy se que tu ya no me quieres y eso es lo que mas me hiere:.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Odżywianie, Diety, Przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group