Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

raczkujący noworodek ;) - Ela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Temat edukacji... akurat na czasie Laughing Nie wiem ile już tych podyplomówek masz za sobą, ale skoro masz ochotę na kolejną - czemu nie. Przecież to Twój wybór. Jeśli fizycznie wytrzymasz. Ja cierpię na permanentny niedobór czasu (i ostatnio spadek formy fizycznej Rolling Eyes )- do pracy wychodzę o 5:20 (trochę czasu dojazdy niestety zajmują), wracam o 16:30, a od października zaczynam - na to wygląda - dodatkowo doktoranckie. Ponad 200-kilometrowe (w jedną stronę) dojazdy na zajęcia. A co tam, raz się tylko żyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano, bliscy z troski czasami potrafią zagłaskać na Amen Wink
masz przecież duże szanse na szybkie odzyskanie sił i remisję choroby! pewnie będą dobre i gorsze chwile, ale tak już jest - nie można się izolować i ograniczać tylko dlatego, że Kiedyś - Coś może być nie tak Very Happy

oceń swoje siły samodzielnie, wcale nie zakłądając czarnego scenariusza Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Very Happy
jak masz ochotę to zaczynaj podyplomówkę Smile
ja sama szukam teraz jakieś szkoły i rozważam dalsze kształcenie się, choć miałam/mam zaostrzenie choroby Very Happy
siedzenie w domku i bezczynność tylko dobijają człowieka
Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 231
Skąd: woj.łódzkie

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:23 am    Temat postu: edukacja Odpowiedz z cytatem

no proszę jak miło się zrobiło...sprawa jasna....do nauki!!!!!!!!!!!!!!! a potem się zobaczy co sie przywlecze.....jeszcze...heheheh .....tak na marginesie czy nikt nie będzie się czuł urażony jak ja będę żartować z tych przeklętych dolegliwości????? nie chciałabym się narazić.......bo rzucam dziwne teksty pod kątem naszego przyjaciela tocznia Wink
_________________
....bo po zimie zawsze jest wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każda taktyka jest dozwolana Laughing
albo się śmiać albo płakać, ja też zawsze wybieram pierwszą opcje. tak długo jak się da Mr. Green

spoko, tu kobitki same nazywają się Toczkami, co mogłoby je jeszcze urazić Razz ?
gdzieś tu mamy też wątek o "zabawnych" doświadczeniach z lekarzami, oraz ich rozwalające teksty, które albo wprawiają cię w szok, albo wywołują chichot, jak znajdę to podrzucę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do lekarzy... Very Happy mam 22 latka
ok 2 lat temu byłam u internisty a on się mnie pyta:
"czy chorowała Pani na coś w młodości?" Korba

własnie mam kilka minut zeby przemyslec, czy robic licencjat czy nie??
chciałabym problem w pieniążkach Confused
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 231
Skąd: woj.łódzkie

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 9:56 am    Temat postu: nauka Odpowiedz z cytatem

Kinga,
rozumiem, ze finanse mogą być przeszkoda do pewnych tematów, ale jesteś młoda i szkodaby było abyś kiedyś żałowała, że nie zaczełas licencjatu.......tylko te finanse.....
_________________
....bo po zimie zawsze jest wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinga, idź na to. Jeśli na prawdę chcesz. Zawsze można zrezygnować, ale może nie będzie trzeba?! Ten licencjat to gdzieś w Jeleniej Górze?

PS. Mam nadzieję, że te kilka minut wciąż trwa Laughing Żebyśmy się tylko nie spóźnili z poradami Wink


Ostatnio zmieniony przez Robert dnia Czw Wrz 14, 2006 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja serdecznie Laughing nie było mnie parę dni ,więc trochę późno ale szczerze i gorąco Buziak
a co do nauki...hm...mierz siły na zamiary Mr. Green ale spróbować zawsze warto!!! POWODZENIA i pozdro Kicia (też tu od niedawna) Wink
_________________
De gustibus non est disputandum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj wróciłam Very Happy padnieta jestem - zapisałam się na ten licencjat Very Happy Very Happy a co mi tam
szkoła jest w Nysie (trzeba dojeżdżać - ale to zaocznie, więc 2 razy w miesiacu)
za chwilkę lecę dalej załatwiać - przefaxowałam już formularz zgłoszeniowy i dowód wpłaty wpisowego/część czesnego; teraz do szkoły po świadectwa i zaświadczenia, do fotografa odbitki zdjęć-jutro lekarz i to chyba wszystko
potem poszukam reszty pieniążków - będę pisac do PFRON o dofinansowanie z programu "Student" ....ile tego załatwiania, no ale przynajmniej będę mieć potem licencjat, a nie tylko "technik obsługi ruchu turystycznego"
no i potem jest szerszy już wybór studiów magisterskich uzupełniających Very Happy
pozdrawiam
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 231
Skąd: woj.łódzkie

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak trzymać. a moze pewne sprawy się same powyjaśniają...jakiś cud ekonomiczny. ... trzymam kciuki...
_________________
....bo po zimie zawsze jest wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga napisał:
oj wróciłam padnieta jestem - zapisałam się na ten licencjat a co mi tam
szkoła jest w Nysie (trzeba dojeżdżać - ale to zaocznie, więc 2 razy w miesiacu)
ooooooooo w Nysie toz to niedalego odemnie. Very Happy Powodzenia ....i bedzie dobrze najgorzej to zaczac potem to już tylko z górki bedzie...tak trzymaj...
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elka żyj normalnie ucz się rób wszystko to co chcesz , jeśli masz siły i chęć rób swoje , jesli chcesz się uczyć, ucz się, choroba przystopuje , być moze odpuści na jakiś czas, moze być różnie ale przyjmujemy wariant optymistyczny, czyli bedzie ok
co do zartów, wolę jak ktoś żartuje niż się żali, osobiście lubie słuchać tych żarujących , zaraz mi lepiej , zawsze staram się uciekać od ludzi , którzy non stop narzekają , wiec żatruj sobie z choroby jak najbardziej Very Happy może szybciej ja przegonisz Wink
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 231
Skąd: woj.łódzkie

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybciej przegonisz........pięknię..podoba mi się!
_________________
....bo po zimie zawsze jest wiosna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz prawie wszystko załatwione Smile jeszcze tylko jutro lekarz (mam nadzieje ze sie dostane) i wysyłam wszystko Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group