Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapalenie dróg moczowych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze pomalu znajde czas na siebie i bedzie trzeba cos z tym zrobic bo to co wczoraj mnie spotkalo to faktycznie nie ciekawie,czytalam gdzies ze w SM sie tak moze dziac albo w chorobie parkinsona,lub cos z miesniami i mozgiem sie moze dziac tym bardziej pod wplywem stresu.
& marca ide do szpitala na diagnostyke to moze i to mi zdiagnozuja moze to ma jakies powiazanie..ale do tego czasu jeszcze sie wybiore do ginekologa.
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teresko co 5 kobieta cierpi na to , a przy tym sa zdrowe ogolnie wiec nie tu trzeba szukać winowajcy
moja bratowa młoda jeszcze kobitka szczupła i zdrowa jak kon tez czeka na zabieg,
nie ma to związku z naszymi chorobami a raczej z budowa i przebytymi porodami, wiec spokojnie,
ginekolog to wszystko ci wyjsni i nie licz na to ze w szpitalu się zajmą tym problemem nie ten oddział
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alawa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2310
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tereniu- to jedziemy na tym samym wózku. W 1 dzień świat poszłam z psem na spacer, przed samym domem poczułam "mus" i nim dotarłam do toalety było kiepsko. Moje mięśnie po zapaleniu są słabsze,ćwiczenia niewiele dają. Napiszcie ,proszę o jakim zabiegu mówicie.Zaczynam tez dojrzewać do takiej decyzji. Znalazłam jeszcze jakieś info. o elektrostymulatorach do ćwiczeń mięśni Kegla- ponoć takie skuteczne. Wolałabym mieć potwierdzone przez osobę ,która stosowała coś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teresa środa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 1273
Skąd: lodz

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz mi lzej na duszy,jak nie jestem sama z tym,no i sie trzeba tym zajac..
Masz racje Monika,w szpitalu raczej sie tym nie zajma,chociaz moze to byc tak zwany pecherz neurogenny,no ale nic po nowym roku wyznacze sie do gina-ale mi taak glupio Shocked pewnie bede cala czerwona i sie bede zacinac w mowieniu Shocked
_________________
roza
Razem-lecz osobno....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mel-ania
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 776

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alawa, mogę Ci tylko bardzo ogólnikowo napisać, jak zabieg wyglądał u mojej koleżanki, bo - być może - inaczej przeprowadza się go u różnych chorych. Z tego, co pamiętam, wśród badań przed zabiegiem znalazło się badanie urodynamiczne. Pozostałych nie pamiętam. W czasie zabiegu w znieczuleniu miejscowym wykonano u niej niewielkie nacięcie w pochwie, założono pod cewkę moczową taśmy (ona miała do wyboru jakieś zwykłe i niezwykłe, wybrała te lepsze, dlatego musiała za nie zapłacić). Zabieg trwał chyba ok. 1 1/2 godziny. Po nim przez jakiś czas (nie pamiętam, jak długo, ale raczej niezbyt długo) miała założony cewnik. Wszystko obyło się bez komplikacji i dziś babeczka jest naprawdę szczęśliwa, że się zdecydowała na taki sposób pozbycia się problemu. Pamiętam, że przed podjęciem decyzji wahała się dość mocno, bo lekarz uprzedził ją o możliwości niepowodzenia i konieczności powtórzenia zabiegu. To tyle, co pamietam z jej opowieści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak Mel-ania napisała to wygląda
ma na celu poniesienie macicy ktora uciska na pęcherz
moja sąsiadka tez miała taki zabieg
jest ok
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alawa
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2310
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 15, 2012 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gdybym się zdecydowała biorę pod uwagę usunięcie wszystkiego, bo mam mięśniaki, które są pod obserwacją.Przy mojej przeszłości lepiej się pozbyć, ale wiąże się to z operacją brzuszną,stąd wątpliwości. Pogadam u gina. jak to widzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group