Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pragnę powitać wszystkich - tatsu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tatsu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kandrzin

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już termin "zalegnięcia" w szpitalu na badania... moze wyjaśnią coś, może nic... właśnie tego ostatniego sie boję... bo jak nic nie wyjdzie, to znaczy że nic mi nie jest, zatem... symulantka Sad
Trochę bolesne to symulowanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatsu, nie przejmuj się, w takim razie ja też jestem symulantką, nawet temperaturę ciała potrafię sobie podnieść Wink A to dopiero zdolniacha ze mnie Wink I kręgosłup sobie usztywniam, stawy bolące wymyślam...No symulantka pełną gębą, nie ma co Wink A, i słoneczko namawiam, zeby mnie uczulało, hmmmm zaraz wpadnę w samouwielbienie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tatsu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kandrzin

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No... oczywiście, że symuluję. Przecież to niemożliwe, żeby taka młódka nie mogła biegać i skakać i normalnie do pracy zaiwaniać :/
Ech, brak mi ruchu, już powoli dostaję "kota" przez to siedzenie w domu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a myslicie ,że tylko wy symulujecie, ja tez a temperatura to moj numer popisowy , bo jak to z 38 przeszło chodzic i normalne ! prawie normalne funkcjonowac) coz ten etap mama juz za sobą ale do tej pory wiem, jak wkurzające bylo to ,że ktos uważał mnie za symulatnkę bo jak to badnia ok, a temp wysoka i ona biega Question niemozliwe Exclamation , a przez długie lata miałam temp, 38 i wiecej w szpitalu przeszło 39 i nic wyniki ksiązkowe
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatsu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kandrzin

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie temperatura teraz jest podwyższona, bo złapałam jakieś choróbsko, ale tak, jak dwa lata temu leżałam w szpitalu, to rano miałam zawsze 34 -35 stopni... a ciśnienie to gdzieś było Razz ale niekoniecznie tam, gdzie się go spodziewano Razz

W ogóle stwierdzili, że jestem mutas... znaczy się ten, no mutant, kiedy nie mogli mi zrobić miejscowego znieczulenia, bo anesteziolog nie mogła trafić na nerw, który wg wszelkich książek kuchar... tfu... medycznych powinien się znajdować w tym, a nie innym miejscu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mówię, symulanci pełną gębą, nawet nerwy i naczynia krwionośne potrafią schować, jestem pełna podziwu Laughing A ja do stanów podgorączkowych już się przyzwyczaiłam, norma to 37.4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie kilka dni, a tu tyle nowych osób! Witam serdecznie, chociaż bardzo spóźniona Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatsu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kandrzin

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ituniu, nic nie szkodzi Smile
Zawsze można nadrobić straty Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
janet
Kadet
Kadet


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 49

PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka dołanczam się też - jeśli można Confused
_________________
Serdecznie zapraszam: http://www.3majmysierazem.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatsu
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 101
Skąd: Kandrzin

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janet, a czemu nie? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kicia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lip 2006
Posty: 876
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurczątko! trochę późno ale bardzo serdecznie i gorąco witam WSZYSTKIE nowalijki Wink (lub jak ktoś woli nowy narybek Wink ) na forum Buziak pozdrawiam Kicia
_________________
De gustibus non est disputandum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bozenao
Senior
Senior


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 72
Skąd: mlawa

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie ja choruje juz prawie 7 lat i nadal kazdy uwaza ze symuluje bo choroba powinna byc widoczna golym okiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
janet
Kadet
Kadet


Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 49

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Bożenao

"Każdy choruje tak jak umie" kiedyś gdzieś przeczytałam to mądre zdanie.
Czy symboliczie? hmm... myśle że nie symbolicznie może być - tak mi się zadaje początek to znaczy rok może dwa potem to już się po prostu choruje.
Staż nie ma tu znaczenia i nie ma tu popównania na grupy - ten bardziej zchorowany ten mniej. Są chorzy i tyle tak ja to widzę - oczywiście inni przechodza więkrze zmagania walki z bólem itp. Ale każdy też jakoś z nim walczy ktoś sobie z nim radzi a ktoś znów nie.
Dlatego "Choruj tak jak umiesz i radz sobie jeszcze lepiej Razz nie dawaj za wygraną.
A że nie widać objawów choroby - to ja Ci bardzo zazdroszcze Smile ciesz się z tego i odbieraj to jako Atut, a nie zmartwienie. Razz
Pzodrawiam
_________________
Serdecznie zapraszam: http://www.3majmysierazem.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie - tez tak uważam - choruj tak,żeby nie było tego widac. Tyle,że takie postępowanie często doprowadza do depresji - same nie wiemy,czego chcemy, a potem mówimy,ze nikt nas nie rozumie, ha, ha. Kobiety sa przewrotne Wink .
A tak serio - jestem zdania,że wszelkie smutki zostawia się gdzieś tam, w środku...
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group