Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szukam osoby z Olsztyna - klimcia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klimcia
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:20 pm    Temat postu: szukam osoby z Olsztyna - klimcia Odpowiedz z cytatem

cześć. poszukuję osób z Olsztyna, które wyraziły by chęć spotkania. Niedawno się dowiedziałam, ze moja siostra zachorowała na toczeń (a jest obecnie zagranicą). Bardzo chciałabym sie z kimś spotkać i porozmawiać o chorobie, leczeniu itd. Pozdrawiam serdecznie. Klimcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a poczytac nie mozesz jest tutaj wiecej wiadomosci niz da ci jedna osoba, zresztą kazdy z nas choruje inaczej, wiec to jest bez sensu, aby rozmawiac z jedną to co ma dana osoba duga moze nie miec, chorujemy inaczej, kazdy przypadek jest inny nie ma tutaj schemtów
nie wiadomo tez jak bedzie przebiegac choroba u twojej siostry , wiec takie spotkanie oprocz towarzyskich aspektów nic nie daje
nie bedziesz miec pewnosci jak to bedzie ani co do lecznia ani do przebiegu choroby ,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć;
właśnie, właśnie- Monika ma rację- całe forum to jakby jeden wielki fachowiec -praktyk- i to nie tylko z Olsztyna ale z całej Polski a nawet z zagranicy Laughing znajdziesz tu bardzo wiele interesujących informacji
Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Very Happy
jest dokładnie tak, jak Monika i jagula napisały Razz
to miejsce aż pęka od informacji i porad cudownych ludzi z całej Polski i nie tylko Very Happy
to niezastąpione źródło informacji Smile

pozdrawiam cieplutko i zapraszam na forum Razz Very Happy Razz
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Itunia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 3664

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, miło widzieć nową osobę na forum Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam cieplutko i życzę miłej lektury,Jest tego dużo ale przedstawia wiele postaci,przebiegu i objawów naszej choroby.U twojej siostry może jeszcze inaczej przebiegać ale będziesz miała pojęcie jak może być ale jak już mówiły koleżanki nie musi bo każdy choruje inaczej.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
basiula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 4309
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja.Zgadzam się z dziewczynami, każda z nas ma inne doświadczenia, chociaż chorujemy na to samo.Czytaj więc i pytaj na pewno weźmiesz coś dla siebie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ani
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 1078
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POwitanko i miłej lektury Exclamation
_________________
Wspomnienia są jak światła i barwy - podświetlają i retuszują przykrości naszego życia.
Joseph Wittig
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Klimciu:)
Oczywiście dziewczyny trochę przesadziły, nie przejmuj się nimi:)
Wiadomo przecież, że informacje pisane nigdy nie zastąpią luźnej rozmowy. Ja jestem spod Warszawy i niestety nie spotkam się z Tobą w Olsztynie, ale może jeszcze ktoś się odezwie.

Pozdrawiam
Krzysiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moaz jesli chodzi o całośc choroby to nic nie zastapi tego forum, masz tutaj wszystko, nikt nie zgawaranuje ci ze trafisz na osobe ktora o chorobie moze powiedzec tak duzo ,
nikt , bo ta choroba u kazdego jest inna, i jesli chcesz porozmawiac z jedną osobą dostaniesz wycinek , cześc tego jak to wygląda, u jednego lepej u drugiego gorzej, a jeszcze i innego zupłenie dobrze, gdzie wyniki to jedno a choroba praktycznie jest tylko w wynikach a nie daje zadnych dolegliwości
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie Klimciu poczytasz, zorientujesz się o co chodzi i idealnie będzie jeśli uda Ci się spotkać z kimś z Twoich okolic, ja niestety mam za daleko Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko B, wiem że na forum jest bardzo dużo informacji o naszej chorobie, ale Klimcia nie pyta się przecież gdzie może znaleźć informacje o chorobie, tylko chce poprostu z kimś o tym porozmawiać, czyż nie tak?
A z drugiej strony polecam książkę "Toczeń choroba podstępna", w której też jest wszystko ładnie wyjaśnione.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyś-spokojnie Very Happy
Klimcia napisała, że się chce z kims spotkac i porozmawiać o chorobie
a Monika dobrze i zgodnie z prawdą napisała, że jedna osoba nie da tylu informacji, co to forum Very Happy i nie zabroniła Jej spotkania z osobą z Olsztyna i okolic
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu ty wiesz ,ale nowe osoby nie wiedza tyle co stali forumowicze, ty jako ktos kto chorbe zna sam wiesz ,że jedna osoba nie przekaze tylu wiadomosci ktore sa zawarte tutaj, no chyba ze jest to ktos o doskonałej pamięci i potrafi chorobe opisać taką jak ona jest, bo na jednym przykładze to tylko jej wyrywkowy obraz, byc moze zbyt piekny jesli ktos ma remijse albo zbyt tragiczny jesli stale boryka się z jej dolegliwościami , ale ja na pewno tego bym sie nie podjęla ,bo wiem że to nie takie łatwe
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moaz
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 204
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Moniko, nie wiadomo na kogo się trafi, każdy może inaczej opisać chorobą, bo przeciez każdy z nas trochę inaczej choruje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group