Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze wspólne forum
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 5:36 pm    Temat postu: Nasze wspólne forum Odpowiedz z cytatem

jestem na tym forum od początku , w załozeniu miało być to miejsce w
ktorym ludzie chorzy znajdą pomoc, zrozumiemie oraz otrzymają odpowiedzi na nurtujące pytania,
miejsce przejrzyste , gdzie zgromadzone jest multum informacji przydatnych wszystkim wystarczy skorzystac z wyszukiwarki i mamy setki info na kazdy nurtujący nas temat
zwracam sie szczególnie do moderatorów ktorzy mają dbac o jakośc oraz porządek w tym miejscu oraz do wszytkich forumowiczy, ktorym to miejsce jest bliskie mam kilka propozycji zmian oraz kilka uwag czysto porządkowych
1.
zaczyna robic sie tutaj coraz wiekszy bałagan, wiele osob wchodząc tutaj nie czyta informacji czasmi powtrząajacych sie po kilka i wiecej razy od razu zadaje
pytanie nie zawracjac sobie głowy przezjrzeniem tego co bylo , dlaczego tak jest ? uzycie wyszukiwarki wydaje sie zadniem zbyt trudnym ? a moze sie po prostu sie nie chce bo tak jest łatwiej zawsze ktos przeciez odpowie poda namiary na to co juz bylo to bardzo negatywnie odbija sie na spójności forum
jest tu multum inforamacji naprawdę wystarczy znależc i dopisac swoje pytanie do do juz istniejącego tematu, , na pewno zostanie ono zauważne

tym samym unikniemy pisania nowych postów na ten sam temat, skroci się nam ilośc <nowo - starych > tematów , i bedzie łatwiej znależc to czego szukamy , wszyscy na tym skorzystamy
2.
pisanie na forum jak na gg nie jest i nigdy nie bylo mile widziane
do wymiany prywatnych wiadomosci słuzy tylko i wyłacznie priv. czyli prywatna wiadomość, nie piszemy tego na forum, nie zasmiecajmy tego miejsca takimi informacjami, tutaj prosba do modertorów działów takie posty jesli juz się pojawią ( wybaczamy tylko nowym formowiczom ) powinny byc po kilku dniach kasowane mamy chat gdzie mozna porozmawiac, mamy miejsce gdzie podajemy numery gg,korzystajecie z tego, na pewno milej porozmawiać osobno niz pulicznie jesli ma się wspolnych znajomych wspolne sprawy nie na forum prosze ! szkoda miejsca , nie jest to ani potrzebne przyszłym - nowym forumowiczom ani nikomu
do rozmów słuzy naszakawiarenka a inne tematy w dziale O Nas Dla Nas z Nami

pamietajmy o tym ze kazdy kiedys trafiając tutaj szukał w gąszczu informacji dla siebie, a w obecnym stanie nie jest to mozliwe, zbyt duzo postów nic nie znaczących zasmieca tylko to miejsce, chyba chcemy aby było ono przejrzyste oraz dobrze funkcjonujące

3.
to już propozycja koncowa, moze tak utworzyc osobny dział w ktorym byłoby wszytko o ciązy , macierzyństwie oraz dzieciach, słowem temat rzeka w jednym miejscu
ten temat ostatnio dominuje na tym forum, porozurzucany w wielu miejscach,i ciągle powstają nowe posty na nowo zadaje sie pytania juz zadane i szuka odpowiedzi na dawno odpowiedziane watro by było skupic to w osobnym wydzielonym do tego dziale od razu Porady i doswiadczenia zyskałyby trochę na przejrzystości
to już raczej sprawa naszego Adminisatratora czyli Piotrka ale pytanie dla wszytkich , byloby to celowe ? jesli tak moze propozycja nzawy dla działu od razu ?
,
zastanowcie się nad tym, nie prosze chyba o zbyt duzo, troche dyscypliny oraz samokontroli, a od razu to miesjce stanie się bardziej przyjazne,tylko musimy robic to wspolnie
apeluję do moderatorów o większą aktywność i dbanie o porządek
to wszystko dziekuje za uwage moderator Monika
Wink Very Happy

EDIT
nie wiem jak zachęcic kazdego do korzystania z wyszukiwarki, naprawde mozna dowiedziec sie tylu interesujących rzeczy na dany temat, a chociaż poszerzyc wiedze na temat ktory aktulanie rozwija sie w innym miejscu a byl juz wielokrotnie omawiany, przecież to jest w intersie kazdego z nas

a dbanie o forum powinno byc nasza wspólną sprawą , korzystamy z niego, nie traktujmy tego miejsca jak smietnika,
uszanujmy trud poprzedników, wielu z uzytkowników po pewnym czasie zniknie, a posty zostaną , niech one maja treść a nie jedno słowo,
jest chat, jest on tylko dla nas, nikt inny tam nie wejdzie kto chce porozmawiac niech to robi poza forum lub w tych działach ktore sa do tego przeznaczone,
ulgowo traktowani są i będa osoby nowe, które nie potrafią się jeszcze tutaj poruszać
posty Przyklejone sa obowiązkowe Exclamation
tak jak uszanowanie podziału na poszczegolne działy powinno obowiązywac wszystkich plotki i rozmówki niezobowiązujące zapraszam do kawiarenki tam mozna pogadac o wszystkim, o każdej porze dnia i nocy

rozmowa ma prawo zejśc z temtu, czesto wystarczy jedno słowo i juz wychodzi coś innego , cos co zupełnie nie przypomnina zaczętego tematu, ale to wychodzi w trakcie nie jest to tworzenie osobnych tematów ,
sponatnicznośc jest oczywiscie częsta w naszych postach ale to tylko potwierdza ze czujemy się tutaj dobrze,
Wink nie ma rygoru, ale umiar wskazany we wszytkim,
kazdy wie ze czasem rodzi się zupelnie nowy temat na bazie juz istniejącego, to jest luz a nie bałagan Wink Ewela spokojnie akurat takie pisanie jest tutaj jak najbardziej poprawne


EDIT

nie było mnie znów jakis czas i obserwuje dzałanosc tego mniejsca z coraz wiekszym niepokojem
Forum powstało aby niesc pomoc takim jak my , aby wspomagac się wzajemnie w naszym codziennym zyciu a z tej idei nic już nie zostało to co widze to totalny bałagan ludzie dajcie spokoj! zastanowcie się dwa razy zanim napiszecie kolejnego posta w Poradach i doswiadczeniach czy w Doniesieniach medycznych , to sa działy ktore powinny byc jasne czytelne i przejrzyste a co z tego zostało ?

cały nasz wysiłek idze na marne , sami do tego doprowadzacie , po co dodawac w kometrzu do pytanie ktore ktos zadał kolejjnego posta ktory nic nie wnosi , nie daje odpowiedzi na konkretne pytanie a informacja kogos u mnie tez to było i koniec . Czy nastepny post nie wiedziałam . - jest bezwartosciowa , tworzy się strony zapelnia beztroskim pisanieniem i gubimy się gaszczu bzdur rozmow nie na temat
pal licho dolne czsci forum ale tamte tematy sa czysto poradnikowe tutaj nie trzeba kometarza , jesli ktos nie ma nic do dodania na okreslony temat niech nic nie pisze nie musi zaakcentowac ze to czytał

czy to Forum ma zniknac do tego doprowadzimy po nas chocby potop - ja skorzystałam inni juz nie musza
mysle ze ci ktorzy byli tutaj na poczatku nie tak wyobrazali sobie to miejsce
po co piszecie takie posty aby licznik się krecił ? nie o to tutaj chodzi
jest chat dlaczego nie tam porozmawic ? jakos nikt tam nie zaglada ja przynajmniej nikogo tam nie widze
dodam ze nie mam zamiaru nikogo obrozac ale to sie powinno skonczyc niech kazdy sam pomysli znim napisze czy ta jego wypowiedz jest zwiazana z tematem jesli to zrobi mysle ze duzo tutaj się zmieni
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbam w miarę możliwości czasowych. Poziom asertywności wzrasta - życie w realu uczy na bieżąco Laughing Ale - o wyszukiwarce to my trąbimy przy każdej okazji. Co poradzisz, jak ktoś "nie ma ochoty" się fatygować? Confused A wystarczy faktycznie wstukać słowo lub frazę i wyrzuci całą listę potencjalnych źródeł. Ba, nawet podświetli Laughing W ten sposób tylko chętni się rozwijają, bo to trening dla umysłu.
O dwusłownym gadulstwie już wspominaliśmy. I chyba nie warto dalej roztrząsać. Dla modów polecam kolor czerwony zamiast zielonego. Wink Będzie bardziej widoczny i sugestywny.
Nie mówmy "nie" dyskusji, ale rzeczowej dyskusji. Schodzą wprawdzie takie na głupoty, ale zawsze jest jakaś linia przyczyna-skutek. Taka natura nieokiełznana Laughing
W chwili obecnej nie mamy możliwości łączenia tematów. To wiadomo. Trzeba przetrzymać. Jakoś. Jeśli oczywiście wytrzymamy Laughing
Do czasu przeprowadzenia ewentualnych zmian skryptu (kwestie techniczne), chyba nie warto już grzebać przy zmianie nazw działów. Tak sądzę. Potem się zobaczy. Tymczasem będziemy odsyłać. I tyle.
Rozumiem irytację Wink I szczerze powiem, że nasze wysiłki i tak nie przyniosą oczekiwanych efektów. Wątki przyklejone, które powstały z myślą właśnie o maksymalnym ułatwieniu (chyba już bardziej się nie da Rolling Eyes ) dla "niechętnych" wyszukiwarce nie są raczej dogłębnie czytane.
Róbmy więc swoje. Kto chce, to znajdzie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniko.. masz całkowita rację.. Exclamation .. ale czasem- wiem to z własnego doswiatczenia Embarassed .. ze rozmowa zejdzie z tematu.. i dopiero po paru odpowiedziach zorientujesz się co się dzieje... ja nie jestem-niestety Crying or Very sad - doskonała ale obiecuje że będę się starać bardziej kontrolowac co i gdzie piszę.. Confused

pozdrawiam-ewela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jagula
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 2287

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również obiecuję,że się będę starać i nie bałaganić....
Dział "macierzyński " to dobry pomysł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem Monika. Very Happy Wierzę, że i Paweł i Paulina działają. Efekty da się zauważyć. Tylko to też kwestia czasu.
Po pierwsze nie chodzi o to, żeby nie pisać lub sztucznie się ograniczać w pisaniu. Chodzi tylko o zachowanie pewnej formy, korzystanie z wyszukiwarki i dostępnych każdemu opcji "PostReply", Edit lub "x" do samodzielnego wykasowania ostatniego napisanego przez siebie postu (w razie "wypadku i przypadku"), nie dublowanie tematów, które przez cały okres forum zdążyły się namnożyć. To już przerabialiśmy chociażby przy okazji pewnej ankiety http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1870
Jak wspomniałem - wygodną opcją, która rozwiązałaby w/w problem byłaby możliwość łączenia tematów. Niestety do czasu "reformy", o której wspominał Piotrek, nie mamy szerokich możliwości edycji. Tak więc od samych forumowiczy wskazana byłaby pewna uwaga. Wyszukiwarka chociażby nie jest taka straszna. Ma tyle możliwości i wariantów zapytań, że ho ho i jeszcze trochę Wink

Nie wiem jak miałby wyglądać dział np macierzyński? To miałby być dział podobny do "Porad i Doświadczeń" dostępny ze strony głównej forum? Bo jeśli tak, to musielibyśmy stworzyć dział do każdego innego tematu. Natomiast jeśli mowa o stworzeniu czegoś w rodzaju "podforum", katalogu - to nie wiem, czy na podbudowie istniejącego forum jest to możliwe. Chyba nie, ale mogę się mylić. Nie wiem też, czy rozwiązałoby problem. Nie róbmy zamieszania. Duble będzie się kasowało z jednoczesnym odesłaniem do istniejących wątków. I tyle. Smile

PS. Chwile rezygnacji z podanych przyczyn miały już miejsce... Jutro będzie lepiej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

generalnie zgadzam się z Moniką, nie ma nic bardziej irytującego jak wkółkomaciejowanie na forum Mad

ile razy można prosić o przeczytanie czegoś zanim się bezmyślnie napisze to samo, ba już nie wspominając, że zdarzają się te same pytania już we właściwym wątku tylko kilka postów niżej niż jest odpowiedź Rolling Eyes
bywa jeszcze lepiej np. takie wiadomości pm "sorry nenya mam pytanko a nie mam czasu przejrzec całego wątku, powiedz mi..." (jeszcze ze wskazówkami o który wątek chodzi, żeby mnie było łatwiej znaleść Wink ) a ja mam całą dobę na nic innego niż czytanie i odpowiadanie na posty, prawda? ręce nie opadają? mi coraz częściej Laughing

więc szanujmy się na wzajem i swój czas również, ok?

sęk w tym, że takie apele trzeba by ponawiac chyba raz w miesiącu, a i tak pewnie na niewiele się to zda...

co do nowego działu, to wydaje mi się że to byłaby przesada, bo dlaczego akurat o ciąży a nie o stawach, czy o sterydach osobno, też lecą nam raz po razie takie wątki?
wystarczy samodyscyplina i ciut empatii ze stony matek i przyszłych matek w stosunku do reszty użytkowników, takie same zasady obowiązują wszystkich. nie wydaje mi się żeby to był dla nich jakiś problem...
poza tym to mogłaby być niebezpieczna praktyka, takie wydzielanie się w podgrupy i separowanie od reszty. czy ja wiem, matki osobno, nastolatki osobno, sjogrenowcy w swoim kąciku, twardziaki w swoim gronie, itp. Laughing
traktujmy to tylko jak temat, zagadnienie, a o tym są wątki (nawet za dużo, ale się je kiedyś scali), działy to bardziej organizacja charakteru naszych dyskusji, niż podział na osobne enklawy. tak mi się w kazdym rzie jeszcze wydaje Very Happy

i jak wspomniałam, ciągle liczę na Piotra, który obiecał nam tu zmiany techniczne, wtedy nie będzie potrzeby tworzenia nowego miejsca, po prostu poskleja się to wszystko do kupy i już. będzie zwarcie i na temat!

trzecia sprawa, faktycznie - rozmowy rozgrywające się między dwoma osobami, a nie mające miejsca w Dziale Rozmów NieKontrolowanych, nie powinny mieć miejsca na forum publicznym, do tego są pm'y, i gg, czy maile, wszystko jedno. tu zgadzam się w 100%!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 6881
Skąd: Toruń / Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy sobie tak stukać i wypisywać żale co do układu merytorycznego. I tak problem "braku czasu na przeszukanie/przeczytanie" Laughing będzie istnieć. Wątki przyklejone jeśli nawet są czytane - to pewnie nie do końca i co drugie słowo. Stasiu Lem ma chyba powód do satysfakcji, ale też niepokoju, bo "jego" trzy prawa wydają się być w wielu przypadkach aktualne "Nikt niczego nie czyta. Jeżeli ktoś coś przeczyta, to nie rozumie. Jeżeli już ktoś coś przeczyta i zrozumie, to i tak nie zapamięta" Rolling Eyes
Comiesięczne apele nic nie dadzą. Już były... I jaki odzew? http://toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=1478 Odpowiadają i czytają jedynie stali bywalcy... Nie uwłaczając staraniom innych oczywiście. Ale skoro był czas na zalogowanie, oczekiwanie na aktywację - to czas na odszukanie informacji też powinien się znaleźć. Czy to kwestie ciąży, czy problemu wypadających włosów, porównania skuteczności i efektów działania leków itd. itp. Proszę sobie wpisać jakieś popularne hasło do wyszukiwarki, to - co tu dużo mówić Drodzy Forumowicze - sami zobaczycie o co nam chodzi. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to też warto przeczytać raz jeszcze Very Happy
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jeszcze raz a dopiero...teraz to widzę a szperaczem jestem dokładnym.Dzięki Kinia,przeczytane Very Happy
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paproshka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 6425

PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odrobiłam tę lekcję jakiś czas temu, ale wracać warto Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Julita
Kadet
Kadet


Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jedyne wyjście! Wygonić wszystkich i samemu pisać na każdy temat. Pisać swoje własne, osobiste, czyste od błędów, głupich wtrętów innych, FORUM. Jednak czy to będzie wtedy forum? Drugie wyjście pogódźcie się z tym, że człowiek bywa nieprzewidywalny, niekompetentny, niedokładny (często pracuje i nie ma czasu, a chce się podzielić). Trzecie przenoście, modernizujcie ile wlezie w końcu to Wasze FORUM! (Takie odniosłam wrażenie! Aż strach coś wpisać, by nie popełnić gafy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co -nie mam pojęcia dlaczego próbujesz chaos wprowadzić-TY,pedagog-jak dobrze zrozumiałam.
W każdym społeczeństwie przestrzega się pewnych reguł-w wirtualnej społeczności tym bardziej-anonimowość sprzyja niechlubnym zachowaniom.
Aż tak wielki problem masz z wybraniem odp.wątku?NIe wierzę.
Jesteśmy przyjazną społecznością,a staż niektórych forumowiczów jest tego idealnym świadectwem.
Proponuje zmienić ton,nastawienie.
Pozdrawiam
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iwonkahaha
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1162
Skąd: Białystok :)

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julitko kochana błędnie zauważyłaś,że to ,,Wasze?" jest forum a nie nasze.Jesteś tu już 2 lata,piszesz raz na rok i dopiero teraz masz jakieś problemy a właściwie to nie wiem o co ci chodzi.Jesteś jak ten Kargul z Pawlakiem.Awantury kochana szukasz?Nikt z Tobą kłócić się nie zamierza.
Trzymaj się kochana zdrowo i cieplutko i pisz o przyjemniejszych sprawach na NASZYM forum.Twoim i moim Very Happy [/b]
_________________
Kogo Pan Bóg kocha,temu krzyżyk daje,kto w nieszczęściu wytrzyma,ten szczęśliwym zostaje

Ogólnopolskie Forum Twardziny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trzecie przenoście, modernizujcie ile wlezie w końcu to Wasze FORUM! (Takie odniosłam wrażenie! Aż strach coś wpisać, by nie popełnić gafy).


Naprawde to nasze forum, jako nasze rozumiem ze wszystkich i wspolne, Kazdy kto tu wchodzi sam podejmuje decyzje, chce zostac lub nie -
nie ma przymusu.
To miejsce juz wielu ludziom dało nadzieję i zauwaz jesli ktos zada sobie odrobinę trudu,znajdzie miejsce gdzie powinien pisac , Długo dochodzilismy do takiego wyglądu i przejrzystosci i wszystkim nowym osobom jest teraz łatwiej .

Nigdy nie upominamy nowego członka społecznosci ktory ma prawo się gubic i bładzic ale jesli juz staje się to nagminne to trzeba reagowac ,po to jest regulamin aby go przestrzegac takie reguły rzadza całym naszym zyciem wiec i tu takze
Przykro mi ze tak odbierasz to miejsce, mam wrazenie ze na siłe probujesz znalezc miusy i tym samym nie widzisz tego co udało nam się stworzyc, Zadaj sobie troche trudu i znajdz nasze wpomnienia z tego jak powstało to miejsce i jakie było poprzednie ,moze wtedy trochę łaskawiej popatrzysz na to co tutaj jest

Rozumiem ze mozesz się zle czuc , mozesz miec gorszy dzien ale czy warto negowac wszystko i podwazac prace innych ?
Ja sama byłam przed przerwa w bardzo kiepskiej formie i zdałam sobie sprawe ze pisze nie zawsze sympatycznie ,dlatego dałam sobie czas na przemyslenie wielu sparw aby wrocic w bardziej łagodnej formie. Taka jaka byłam dawniej w koncu niczyja wina ze zycie mi dokopało, wiec nie powinnam byc taka osłchła dla innych

zycze ci zdrowia i więcej optymizmu wtedy kazde miejsce zrobi sie bardziej przyjazne
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal


Ostatnio zmieniony przez Monika B dnia Pon Lis 25, 2013 4:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julito - absolutnie nie mamy zamiaru stanowić "kółka wzajemnej adoracji" - jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, choćby treść była najbardziej krytyczna ma do tego prawo.
Nie chcemy również stanowić sekty - otwartość na nowe osoby to nasz priorytet. A słowo "Nasze" dla każdego z nas oznacza: "Innych, ale również Moje".
Przyznasz jednak, że sama pogmatwałabyś się, widząc różne informacje porozsiewane po całym forum (bo kilkadziesiąt osób pisało w stylu "róbta co chceta") - zapobiegnięciu czemuś takiemu służy przenoszenie postów - informacje w porządku, kwestia, by znalazły się w odpowiednim miejscu.
Proszę Cię - daj sobie szansę. A nawet jeśli dostaniesz opiernik (czy raczej uwagę) to podejdź do tego z odpowiednim dystansem.
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group