Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Spotkanie w "realu" - 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniś to będzie nas trzy bo Basiula jest chętna co mnie bardzo cieszy. pstrąg proszę bardzo. Jedna potrawa już zaklepana. Uzbrajam się w cierpliwość i czekam na ciąg dalszy propozycji.
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do takiego towarzystwa Very Happy Wink a jeszcze bardziej jedzonka Slina chyba da sie namowic jeszcze kilka osob jesli nie wiecej dla nas , jest czas kto chce niech przemysli propozycje , nie kazdy jest taki słaby aby nie moc wsiąśc w samochod czy pociag i przyjechac , umowic się mozna w jednym miejscu i trafimy - ( no mam nadzije ze nie tak jak ja ostatnio ) jesli nie- zjemy same i same sobie wystarczymy za towarzystwo - jednak wierze ze znajda się chetni Very Happy termin i tak do uzgodnienia ja sie zgadzam na wszystko - tylko potrzebuje ciut czasu aby dojsc do sił Wink Very Happy Very Happy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariola3317
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja tez dołączam sie do waszego towarzystwa i z chęcią bym was poznała a do Gliwic mam bardzo blisko czekam na termin w lipcu bo 26 czerwca ide do katowic na oddział ale po szpitalu bede czekac na pewno znajda sie jeszcze chetne motylki do spotkania w tak pieknym gronie motylków Pozdrawiam Mariola Agitacja Jupi Jupi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w środku Polski cisza
jak makiem zasiał...........................................
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariolka doskonale już jest nas 4 chętne.Czekamy na ciąg dalszy. Laughing
Lidka
_________________
"uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj"

"Nie chodzi o to że mamy zbyt mało czasu, ale że zbyt dużo go tracimy"
Seneka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DorciaR
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: pomorskie obecnie Wielka Brytania

PostWysłany: Pią Cze 06, 2008 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosia260372 napisał:
Cieszę się, że termin spotkania zaakceptowany i ten kufel piwa Laughing Czas dograć szczegóły - Gdańsk, ul. Piwna, Kos, 14.06.08 g. 14.

Ja też akceptuje termin spotkania i piwko i obiadek jak najbardziej. Tylko nie wiem gdzie jest ten Kos i ul.Piwna, bo w ogóle nie znam Gdańska Sad .Może ktoś mnie pokieruje, bo jeszcze trafie na inna impreze.
Co do terminu to narazie mi pasuje na 100%, ale moja teściowa idzie do szpitala i tak na 100 procent będę wiedziała dzień przed.
_________________
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy" Georg Christoph Lichtenberg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosia260372
Kadet
Kadet


Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, witam,
trochę przemęczona i niewyspana (o 3 rano wróciłam z pod Sanoka, przejechaliśmy od wczoraj jakieś 800 km i to po 2 nieprzespanych nocach, takie było weselisko). Już dokładnie podaje gdzie to jest - Kos.
Idąc od dworca głównego w kierunku Neptuna, starego miasta i głównej jego ulicy przechodzimy tunelem do końca, tj. do Forum City (galerii). Następnie wychodzimy na górę i kierujemy się ku Galerii Medison (chyba dobrze napisalam). Dochodzimy do skrzyżowania przy Galerii i skręcamy w prawo i tak sobie idziemy, idziemy. Mijamy Basztę Jacek po prawej, po lewej Halę Targową, idziemy dalej. Dochodzimy do Zbrojowni - po prawej a po lewej mijaliśmy ciekawą zabudowę z "sukiennicami". Tam były sklepiki i fotograf. Stop. Uliczka po lewej to PIWNA, równoległa do Długiej i ostatnia przed tą znaną uliczką. Skręcamy więc w lewo. Przechodzimy parę metrów i tu po prawej naszej stronie parasole na zewnątrz, drewniany podest z pochyłym podejściem to KOS. W środku dominuje fiolet i szary kolor na ścianach.
Mam nadzieję, że w zrozumiały sposób opisałam topografię. Niestety nie znam nazw wszystkich ulic ale parę ważniejszych obiektów, którymi posłużyłam się chyba wystarczy. Jak trzeba, dajcie znać, postaram się o bardziej szczegółowy opis.
Pozdrawiam
_________________
MR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załączam mapę (mam nadzieję, że będzie dobrze widać co i jak) Smile
http://www.zumi.pl/drukuj.html?typ=/namapie.html&x=18.6494708&y=54.3532464&scale=2&mapKind=1
A co do ulic: z dworca przez City Forum wychodzimy na ulicę Heweliusza, potem skręcamy w Rajską i idziemy jej kolejnymi przedłużeniami (Pańska, Węglarska i Kołodziejska)
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosia260372
Kadet
Kadet


Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie,
Pomorzanie - jeszcze tylko 3 h do spotkania a pogoda dziś piękna. Słońce świeci jasno i wysoko.
Do zobaczenia.

Życzę wszystkim miłego dnia.

Pozdrawiam
_________________
MR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
DorciaR
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: pomorskie obecnie Wielka Brytania

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Bardzo Was przepraszam, ale nie miałam jak Was powiadomić, że nie będę mogła się zjawić na spotkanie. Niestety cały czas biegam do teściowej do szpitala i nocuje u niej w mieszkaniu a tam nie ma internetu. Dzisiaj akurat jestem w Wejherowie na chwile. Jestem ciekawa jak udało Wam się spotkanie i bardzo mi przykro że nie mogłam być. Crying or Very sad
_________________
"Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły zamykać jak oczy" Georg Christoph Lichtenberg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosia260372
Kadet
Kadet


Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 42
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad nam też.
Fajnie, że się odezwałaś, bo już się martwiłam bardzo o Ciebie. Pamiętałam o Twojej teściowej ale nie zdawałam sobie sprawy, że to aż tak poważna sprawa. Szkoda, że nie przyszłaś na spotkanie. Ewelinki też nie było, ale był Łukasz i ja. Zjedliśmy pyszną pizzę i wypiliśmy piwko a potem był spacer i podziwianie panoramy Gdańska. I oczywiście rozmowa. Rozmawialiśmy o wielu sprawach, pośmialiśmy się trochę i chwaliliśmy sobie nasze osiągnięcia w kwestii Poradni. Niestety napięty plan różnych spotkań, wyjazdów i przyjazdów, który już zaczyna się w kolejną sobotę nie będę dyspozycyjna praktycznie do końca wakacji. Ale zawsze możemy spotkać się w pełnym gronie po wakacjach z wielu okazji, np. koniec lata, wspólne miłe towarzystwo itd. Bardzo miło spędziłam czas w towarzystwie Łukasza. Przykro tylko, że tym razem nie wzięłam aparatu i nie ma zdjęć. Za to z całą pewnością będę czuła jutro, że mam nogi po pokonaniu 400 stopni na wieżę kościoła. Było warto.
Pozdrawiam
_________________
MR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie szkodzi, przy tych kłopotach faktycznie nie było sensu zaprzątać Ci dodatkowo głowy.
Przykro mi z powodu tych wszystkich problemów- mam nadzieję, że szybko i sprawnie się z nimi uporasz.
Spotkanie, choć w bardzo kameralnym gronie jak zwykle na plus, czas jak zwykle szybko zleciał, no i na nudę nie można było narzekać.
Cytat:
zawsze możemy spotkać się w pełnym gronie po wakacjach z wielu okazji, np. koniec lata

Był Sopot, był Gdańsk, to do kompletu jako miejsce spotkania (tym razem w pełnym składzie) wstępnie proponuję Gdynię Smile Ale zastanowimy się nad tym pod koniec sierpnia (do tego czasu też czeka mnie napięty harmonogram).
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia0312
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 152

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę powiadomić,że dzisiaj odbyło się spotkanie forumowiczów z Siedlec, w składzie kasia0312 i ina125 Laughing
Było przesympatycznie, rozmawiało się nam tak dobrze,że nie mogłyśmy się rozstać i na pewno jeszcze się spotkamy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, widzę, że nasze forum integruje się coraz bardziej- fala mityngów ogarnia coraz więcej regionów- Śląsk, Warszawa, Pomorze, teraz Siedlce- kto wie, może rzeczywiście któregoś pięknego dnia dojdzie do spotkania ogólnonarodowego (co ciekawe coraz łatwiej mi je sobie wyobrazić Smile ).
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia0312
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 152

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto wie......
tak naprawdę to wszystko zależy od nas.. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group