Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przyczyny - gdybanie ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ankanow62
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 2773
Skąd: RP

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dajmy sie prowokować Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 548
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Cze 04, 2012 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znedzynski napisał:


Moja historia

Przez dwadzieścia lat różni dermatolodzy leczyli mi miejscowo grzybicę paznokci, uporczywie mi wmawiając, że zakażam się na basenie, że winne buty , skarpety, no i nadmierna higiena, czyli zbyt często myte nogi.

Później nastąpiły niezbyt dokuczliwe bóle stawów, po latach coraz bardziej dające się we znaki, a grzybki na paznokciach u nóg wędrowały z palca na palec, smarowane coraz innymi farmaceutykami.


A może to po prostu łuszczyca paznokci i łuszczycowe zapalenie stawów-łuszczyca paznokci do złudzenia przypomina grzybicę paznokcia.

I przestań Pan już te bajki tu opowiadać bo nie przystoi żeby człowiek z wyższym wykształceniem takie głupoty wypisywał!! Wróć Pan lepiej do tej automatyki a medycynę zostaw fachowcom z tej dziedziny!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az sie boje...

W mojej rodzinie, babcia chorowala ( taraz moja mama choruje) na przewlekla bialaczke limfatyczna. Przy naszych chorobach limfocyty rowniez nie pracuja w odpowiedni sposob, wystepuje, jak u mnie , zwiekszona liczba bialych krwinek, choc, na szczescie , paranormalnych nie stwierdzono..
.. moze to byc jakis feler w genach lub to zwykly zbieg okolicznosci...

Dodam, ze w rodzinie nie bylo przypadkow chrob autoimunologicznych ani innych reumatologicznych...

ot, takie moje spstrzezenia/gdybania..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group