Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Błagam pomozcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agaj
Junior
Junior


Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 2:27 pm    Temat postu: Błagam pomozcie Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co sie ze mna dzieje czy to toczeń i zaatakowany układ nerwowy,czy moze taki dziwny mam charakter.Czasami tak mam ,ze zaczynam czuc ogromna wscieklosc do wszystkich i o wszystko i wcale nie musze widziec w tym momencie tej osoby ,poprostu przypomina mi sie co mi kiedys zlego zrobila,chwilami mam ochote odciac sie od wszystkich,czuje sie zraniona i nierozumiana,mam rowniez mysli samobojcze ,pozatym zawroty glowy,rozbicie,dretwienie rak i nog.Toczen mialam zdiagnozowany w wieku nastu lat,pozniej wykluczony,a teraz jest wielka niewiadoma,dodam ,ze nie biore sterydow.Czy ktos tez tak ma??Robi mi sie tez dziwnie slabo czasami ,takie chwilowe utraty swiadomosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj
ja mysle ze powinnas poprosic o skierowanie do neurologa z tymi utratami swiadomosci i drętwieniami
a to ze jestes chora powoduje ze czujesz ze nikt cie nie rozumie i nie potrafisz sie z tym pogodzic ze jestes troche inna, moze troche słabsza , troche mniej zaradna, mniej wytrzymała
jestes leczona przez jakiegos lekarza ?
moze trzeba od nowa podniesc temat choroby i rozwiazac zagadke
zmiany nastrojow u chorych to nic dziwnego gorzej jesli wpływaja one na nasze zycie , sporo osob sobie z tym radzi biorą leki przeciwdepresyjne
moze to by ci pomogło a na pewno przydałby sie psycholog
chyba na nowo musisz zacząc szukac pomocy u lekarzy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zielin81
Junior
Junior


Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Wisła

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 9:13 pm    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

hej agaj... Ja tez choruje na tocznia i mam takie same obiawy co ty zmiany nastroju itp ...tez sie zastanawiam co sie dzieje czasami pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group