Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

laminine? ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jelonka4
Junior
Junior


Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 2:22 pm    Temat postu: laminine? ?? Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie odnośnie tego specyfiku. Może ktoś się spotkała może zażywał. Wmawiano mi ze zostane wyleczona, że nawet moja zastawka odrośnie i nie będę potrzebowała operacji. Az taka naiwna nie jestem ale w głębi duszy mam takie zapytanie- a jak by mi to pomogło a nie spróbowałam. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jelonka, przeczytaj ten watek. Mysle, ze okaze sie pomocny.
http://www.toczen.pl/forum/viewtopic.php?t=850&start=0
To juz norma, ze co jakis czas pojawia sie "superlek" na wszystko. Confused
Nawet zajrzalam w sklad tego "cuda". Nie widze w nim nic godnego uwagi ale to moja opinia. Przeraza mnie fakt wciskania takiego kitu.
Przede wszystkim porozmawiaj z lekarzem prowadzacym czy nie ma przeciwskazan do zazywania tego specyfiku. Potem decyduj. Nikt tego za Ciebie nie zrobi.
Ja nie miałabym watpliwosci i olala temat.

Pozdrawiam. Smile
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jelonka4
Junior
Junior


Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję  Szczerze mówiąc liczyłam na taką odopiedz. Ludzie chorzy są łatwym celem dla naciągaczy. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jelonka4 napisał:
Dziękuję  Szczerze mówiąc liczyłam na taką odopiedz. Ludzie chorzy są łatwym celem dla naciągaczy. Pozdrawiam


zgadzam się ludzie chorzy czasem łapią się wszystkiego, zapłacą każdą cenę za nadzieję .
Naciągacze ciągle oferują coś nowego . Dobrze jesli cud na wszystko jest obojętny dla organizmu , gorzej jesli jeszcze dodatkowo osłabia .
Takie rzeczy powinny być karalne .
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group