Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chciałabym się przywitać - moja historia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aiwka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 4048

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mowię ci ze to reakcja metali znajdujących sie w obrączce ze składnikami kremu, potu itp.
A mity to takie, ze czernieje od wszystkich chorób tego swiata.

zgadzam się z aiwką / monika
_________________
"-Synku jakie zwierzęta mają duże uszy?
- Szynszyle i mamusia" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ana10
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1776
Skąd: świdnik

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

namagama nawiązując do twojego 1szego postu mam oprócz wielu innych praktycznie też takie same objawy jak ty tylko po lewej stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ana10 Smile a ja dopóki nie zajrzałam na to forum myślałam ze jestem jedyną osoba która ma takie objawy bo lekarze patrzyli na mnie jakbym sobie wymyslala i chodziła chyba hobbistycznie po lekarzach. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy sobie tego nie wymyśliłam.

Eh... Jutro pierwsza wizyta u reumatologa. Ale mam stracha. Crying or Very sad
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2014 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamiast strachu idz z nadzieją
wypisz sobie na kartce , to co chcesz powiedziec, zeby nic nie uciekło w gabinecie .
objawy
badania
pytania ktore chcesz zadać- wtedy będzie to wizyta taka jaka powinna być.
Trzymam kciuki.
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nagamaga
Kadet
Kadet


Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety też długo nie trafiłam do lekarza, który w ogóle chciał słuchać o wszystkim (problemy ze wzrokiem, ból rąk, drętwienia stóp). Każdy dzielił mnie na kawałki i w najlepszym przypadku przyglądał się swojej działce. Dopiero reumatolog spojrzał całościowo i spiął większość w całość. Mam nadzieję, że Tobie też uda się rozwikłać swoją zagadkę.


Napisz jak tam po wizycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem po wizycie. Pan dr (ordynator) po wysłuchaniu moich bolączek powiedział mi ze chciałby mnie wziąć do siebie na oddział. Zgodziłam się właściwie się ucieszyłam ze nie pójdę bezsensownie u siebie w mieście ns wewnętrzny tylko pójdę na reumatologie w innym mieście i w końcu ktoś się zajmie diagnostyka. Terminy są bardzo odległe ale pan dr powiedział ze postara się to przyspieszyć i zapisał sobie mnie jako pilne. Za dwa tygodnie mam dzwonic a jeśli się coś zwolni szybciej to on ro mnie zadzwoni. Także jakiś sukces jest. Narazie powiedział ze może to być albo jakiś problem immunologiczny albo np niezróżnicowana choroba tkanki. To teraz pozostaje mi czekać.
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ana10
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1776
Skąd: świdnik

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to fajnie...dobry lekarz nie zbywający pacjęta,przebadają pewnie wszechstronnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
gaga1972
Senior
Senior


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj😊
No to świetnie Ci się to udało załatwić 😊. Zrobią Ci komplet badań i pewnie coś się.wyjaśni. Trzymam kciuki. Powodzenia😊
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś mi może powiedzieć ile mniej wiecej trwa taki pierwszy pobyt w szpitalu w celu porobienia badań, zapomniałam zapytać lekarza a nie wiem na ile musze zorganizować sobie opieke dla córeczki, niestety a moze w dzisiejszych czasach stety wszyscy w rodzinie pracujący i pewnie któras babciA bedzie musiala poświecić swoj urlop zeby zając sie małą bo u męza sa jakieś chore zasady ze jak ktos bierze chorobowe aalbo opieke to traci prawo do premii na 3 miesiące. no cóz to tylko Polska eh...
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ana10
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 1776
Skąd: świdnik

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi lekarz mówił ,że od 3 do 4 dni w szpitalu poleżę,ale ja posiedziałam tylko dobę bo nie miałam z kim właśnie małego zostawić i dużego Very Happy no i może przez to nie porobili mi więcej badań ....choć 11 próbówek krwi wzieli sobie hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
sewa
Kadet
Kadet


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 33
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniamdzia31 napisał:
czy ktoś mi może powiedzieć ile mniej wiecej trwa taki pierwszy pobyt w szpitalu w celu porobienia badań, zapomniałam zapytać lekarza a nie wiem na ile musze zorganizować sobie opieke dla córeczki, niestety a moze w dzisiejszych czasach stety wszyscy w rodzinie pracujący i pewnie któras babciA bedzie musiala poświecić swoj urlop zeby zając sie małą bo u męza sa jakieś chore zasady ze jak ktos bierze chorobowe aalbo opieke to traci prawo do premii na 3 miesiące. no cóz to tylko Polska eh...

Zazwyczaj jest to co najmniej tydzień, chociaż pewnie zalezy też sporo od szpitala i od lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie zasady premiowania lub braku premii są ogólnie przyjęte w większosci zakładów pracy

pobyt trawa zaleznie od potrzeby , czasem tydzien , czasem dwa , ale tydzien czyli te 5 dni raczej trzeba liczyć
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katarzynadudek7
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 2293

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam być trzy dni ( miałam małe dziecko i autentycznie sprężyli się w tym terminie, "niestety" stan neurologiczny nie pozwalał na zostawienie mnie bez rezonansu na który czekałam w szpitalu.... trzy tygodnie Sad
Cieszę się że jesteś zadowolona z wizyty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adamo567
Junior
Junior


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem na diagnostyce 10 dni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mniamdzia31
Super senior
Super senior


Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 80
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2014 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje ze się u mnie sprężą bo nie wiem jak ja wytrzymam bez mojego dziecka tyle dni to będzie jakaś masakra.
_________________
"Człowiek tak bardzo uskarża się przy każdym bólu, a tak rzadko uśmiecha gdy go nie czuje...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group