Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jestem motylkiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Donia [Donia]
Gość





PostWysłany: Sob Lis 20, 2004 9:17 pm    Temat postu: jestem motylkiem Odpowiedz z cytatem

chetnie poklikam
Powrót do góry
TeTa
Gość





PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 6:49 pm    Temat postu: też chora Odpowiedz z cytatem

Donia szukasz kogoś do pogadania??????????/ja też mam czasem taką ochotę wpadłam tu całkiem przypadkowo wcale nie myślałam że jest taka fundacja zawsze uwazalam że choruję na żadką chorobę i nikt nie ma o niej zielonego pojęcia a...tu MASZ tyle osób jest w tak samo chorych jak ja....to SMUTNE nawet dla mnie chorej .Teraz dopadla mnie depresja moja Pani psychiatra i tak się dziwi że tak póżno może sobie jakoś z tym poradzimy ale na razie jest mi strasznie żle .Wszystko jest do BANI...................hej pa Sad
Powrót do góry
Donia
Gość





PostWysłany: Nie Lis 21, 2004 8:36 pm    Temat postu: jestem motylkiem Odpowiedz z cytatem

czesc TeTa tez nie wiedzialam o tej fundacji dopiero wczoraj weszlam na nia przypadkowo ja tez czasami mam ochote pogadac z kims podobnym do mnie[motylkiem]czasami jest mi tak ciezko ze nie wiem co robic mam 21 lat i rowniez mam depresje bardzo powazna ale juz jest lepiej.czasami w nic nie wierze a czasami mysle ze jest jakas nadzieja na lepsze zycie mam nadzieje ze uda nam motylkom pokonac te chorobe.pozdrawiam
Powrót do góry
TeTa
Gość





PostWysłany: Czw Lis 25, 2004 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś TAKA młodziutka ile lat chorujesz?Depresja dopadła mnie w wieku 46lat więc o czym Ty mówisz??????POZDRAWIAM TeTa
Powrót do góry
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choruje 13 lat ...strone odwiedzam od 1,5 mies.......i juz nie umiem bez niej zyc...........jest tu tyle fantastycznych osob.
Tak wiele mozna sie dowiedziec ......mam tu przyjaciol......i chyba niestety juz strony nie bedzie ........Czy fundacja jeszcze dziala? dala nadzieje tylu osobom i co dalej.?
Sama jestem w depresji od dawna raz jest troche lepiej raz gorzej...na nasz nastroj wplywaja sterydy... niestety i wiek tu nie ma nic do rzeczy.
Jest mi smutno i zle i widze ze bedzie gorzej bo nauczylam sie traktowac to forum jako terapie ......niestety nie na dlugo
nie wiem czy bedzie dzialac strona czy nie ...podaje moje GG aby miec kontakt z tymi ktorzy chca do mnie napisac..6497711 Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniko! Pewnie zauważyłaś,że stronka się zmieniła! Na korzyść oczywiście.Podobnie jak Ty,często tu zaglądam.Głowa do góry! Też leczę depresję Bioxetinem i Sulpirydem i po 2 miesleczenia czuję się o niebo lepiej.Ppozdrawiam Cię serdecznie-SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU i duuuuuuuużo zdrówka. Very Happy
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko zauwazylam ..walczylam tez o to zeby byla...... jestem szczesliwa ze jest i dla mnie to wspanialy prezent na Nowy Rok....... zagladam tu bardzo czesto .....i juz mysle jak przezyje nastepna chemie w szpitalu bez was ..waszego wsparcia......i tylu ciekawych ludzi ..bedzie mi jeszcze ciezej
Bioxetin bralam przez 2 lata i przestal dzialac teraz szukam czegos przeciwdepresyjnego .....w miare malo szkodliwego .....bo przy mojej ilosci lekow jest to istotne.....jak na razie to albo dzialaja na mnie oglupiajaco......te odrzucam od razu ........albo nie dzialaja wcale.....
........nie wiem ......w tej chwili z lozka podnosi mnie forum .....ale juz znowu mam typowe objawy choroby , lacznie ze strachem i niemoca.
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sulpiryd działa mobilizująco,ma się po nim chęć do życia.A przy okazji wyleczysz sob ie żołądek zniszczony nadmiarem leków.Trzymam za Ciebie kciuki.Wróć do nas szybciutko!!!!!!!!!!
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group