Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witajcie wszystkie lupuski ;)) [slodka istota]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 4:56 pm    Temat postu: Witajcie wszystkie lupuski ;)) [slodka istota] Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowa i chcialam sie z Wami przywitac.

Mam 28 lat i juz od ponad 10 lat lupus toczy sie po mnie ale dopiero 4 lata temu odkryli, ze to wlasnie toczen....... no lepiej pozno niz wcale Wink.

Dobrze jest wiedziec, ze mozna pogadac z kims kto rozumie to wszystko...podzielic sie wszelkimi smutkami, doswiadczeniami oraz poradzic sie:)
Moze dzieki Wam kochani jakos uda mi sie znow uwierzyc w szczescie i miec nadzieje, ze bedzie lepiej.

Pozdrawiam
slodka Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam przyjemnosc jako pierwsza Cie powitac w naszym gronie
i tym bardziej mi milo z tego powodu, bo jestesmy prawie rowiesniczkami
Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Very Happy
Zagladaj tu czesto wtedy smutki mina i wroci nadzieja...jest tutaj duzo wspanialych ludzi ...z ktorymi mozesz podzielic sie swoimi troskami ...zapytac o sprawy ktore cie nurtuja.....albo zwyczajnie pozalic sie...Tutaj kazdy przechodzi lepsze i gorsze chwile.....bo taka jest nasza choroba.....nie zalamuj sie ..bedzie dobrze......wazne ze trafilas na wlasciwa strone........i mozesz pogadac z takimi osobami jak Ty........
Trzymaj sie Wink
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh kochane jestescie Smile))) naprawde
i owszem bardzo sie ciesze, ze tu trafilam - bo nikt nie jest wstanie zrozumiec tego jak osoba, ktora sama sie z tym meczy.

Monika mozesz byc pewna, ze bede sie udzielac pisac, pytac, czytac - Smile narazie czytam no mam co czytac ehehh naplodziliscie tego wsyzstkiego i wsyztsklo to w sumie jest wazne i przydatne - nawet bardzo przydatne.

Klasyka no Tobie to normalna buska sie nalezy eheheh - za szybkosc - i fajnie ze tez w podobnym wieku jestes - razem zawsze razniej;)

Pozdrawiam
slodka:))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
narcyzia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 212
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie słodziutka:)

trzymaj sie i sie nie puszczaj:)to najwazniejsze zyc dniem dzisiejszym i miec nadzieje ze sie nie pogorszy.
pozdrawiam
_________________
Kasia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Wto Lut 22, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na pokładzie Very Happy Very Happy
Robi sie coraz tłoczniej.
Laughing
Spotkasz tu naprawdę wspaniałych i wartościowych ludzi. Zagladaj często na nasze forum i pisz, pisz.
Pozdrawiam
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asia
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 27 Lis 2003
Posty: 138
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również witam w naszym gronie. Stronka jest bardzo przydatna.Można poznać wielu fajnych ludzi i podzielic się z nimi swoimi troskami i dolegliowściami, znaleźć wiele ciekawych porad. I nikt tak dobrze nie zrozumie jak drugi Motylek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu sie z Wami moje motylki zgadzam:)))
i dlatego hmmm jestescie jzu na moja obecnosc tu skazani ze tak powiem heheheh no ale chyba przezyjecie to eheheh ja taka straszna jak toczen nie jestem a z nim se radzicie;)

Jeszcze raz powiem, ze ciesze sie, iz tu trafilam i spotkalam Was Smile juz za sam ten fakt nalezy sie Wam wszystkim duuuuuuuza buska;))

Pozdrawiam
slodka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No hej Slodka Istotko Smile

Jakis facet tez musi cie przywitac jako ten rodzynek wsrod tylu kobiet Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
slodka_istota
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 707
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lut 23, 2005 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheeh
piotrze no ja mysle Smile - tym bardziej mi milo

hmmmm ale to chyba nie moje te duuuuze buzi sie na to powitanie meskiego jedynego rodzynka zlozylo cooo hehe a moze jednak;)??
hehehe

fajni jestescie Smile no Ty Piotrze jako ten rodzynek masz czmokasa eheh

Pozdrawiam
slodka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia78
Junior
Junior


Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 9
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich!!!
Ja też jestem tutaj nowa. Najpierw trafiłam na stare forum, ale po rozpoznaniu nowego natychmiast się tu zjawiłam. Bardzo się cieszę, ze istnieje ta stronka z wypowiedziami osób, których bezpośrednio dotknął toczeń. Najprawdę wiele nowych rzeczy się tu dowiedziałm, bo jak do tej pory nie bardzo interesowałam się o co w niej tak naprawdę chodzi.
U mnie rozpoznano tocznia 4 lata temu, wcześniej przez ponad 5 lat leczyłam się u hematologa (były podejrzenia tocznia, ale w końcu go wykluczono) z powodu niskich płytek (bywało, ze miałam tylko 30 000). a potem te ciągłe wizyty w szpitalach na ginekologii, z powodu przedłużających się miesiączek, w następstwie leczenie anemii i tak w kółko. Do mementu, aż zaczęłam odczuwać dolegliwości ze strony stawów, ciągłe bóle, noce nie przespane itd. Dzięki temu trafiłam do reumatologa, potem szpital, badania itd. Od czterech lat jestem na strydach (obecnie 6mg co drugi dzień) i Arechinie. JAk narazie choróbsko śpi, więc cieszę się z każego dnia i jestem szczęśliwa.
Jeszcze raz podreślę, że barsdzo się cieszę że trafiłam na tę stronkę, przynajmniej wiem że jestem osamotniona w walce z chorobą.
Dziękuję wam bardzo za wiele ciekawych wypowiedzi, już teraz wiem więcej niż jeszcze parę dni temu.
Pozdrawiam gorąco wszyskie motylki.
_________________
Kasia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Czw Lut 24, 2005 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu witaj
dobrze, ze do nas trafilas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dominika
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 224
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 1:46 pm    Temat postu: kolejny nowicjusz Odpowiedz z cytatem

Również chciałam się z wszystkimi przywitać, cieszę się, że trafiłam na to forum. Choruję od niedawna i bardzo mnie podniosło na duchu, poza tym znalazłam tu dużo cennych informacji. Szczególnie tych dotyczących ciąży. Jestem w piątym miesiącu i mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie. A tymczasem wszystkich pozdrawiam i dodam, że najważniejsze to być dobrej myśli, bo wtedy organizm silniejszy i mimo trudności chce się żyć! :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
nenya
SuperMOD
SuperMOD


Dołączył: 04 Lip 2004
Posty: 6875
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2005 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie

i czujcie się swobodnie - nie krepujcie się pytać i dociekać Very Happy
oczywiście najlepiej najpierw przegrzebać się przez stare posty, a trochę się nazbierało więc najwygodniej posługiwać się opcją -szukaj- i wpisywać tam intersujące was hasła.

starzy wyjadacze liczą na wasze opinie i doświadczenia - bo co świeża krew, to może świeże i nowe spojrzenie na nękające nas problemy! zapewne wiele sobie nawzajem możemy zaoferować.

pozdrawiam i zachęcam do częstego zabierania głosu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group