Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chwile "odpłynięcia"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania M
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 682
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 7:50 pm    Temat postu: Chwile "odpłynięcia" Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, gdzie powinnam umieścić to moje zapytanie Confused
ale zapytać muszę, bo zaczyna to się coraz częściej zdarzać, i jest bardzo niepokojące. W razie czego Modzi usuną, o co proszę, jeśli źle to wkleiłam.

Od jakiegoś czasu, dopada mnie w blizej nieokreślonych momentach taki przedziwny stan.. Mam wtedy wrażenie, że odpływam, że mi jest dziwnie ciepło.. Zdarza się, że nie wiem, co się ze mną dzieje, włącznie z tym, ze nie bardzo wiem gdzie jestem Crying or Very sad takie zawieszenie...

Nadal nie mam diagnozy tocznia - od daawna nie robiłam badań... nic nie robiłam z różnych życiowych powodów.
To, co się dzieje niepokoi mnie, bo duzo jeżdzę samochodem, i obawiam się nie tyle o siebie, co o innych Crying or Very sad

Jedno wiem na pewno - jestem przepracowana, wykończona intensywnością pracy. Codziennie wstaje o piętej, a kłade się z poczuciem, że mam tyły w pracy bardzo późno. Ciągły stres, i niedospanie - chyba jestem wykończona, bo to trwa ponad 1,5 roku...

W jakim kierunku powinnam pójść? Może ktoś, coś doradzi. Z góry dziękuje Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez Ania M dnia Sob Paź 26, 2013 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 1600
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniuM kochanie sama sobie odpowiedziałaś może to faktycznie przemęczenie i stres. Potrzebujesz odpoczynku. Jak dalej pojawiać będą się omdlenia powinnaś porobić badania, może anemia? Może spadek cukru i ciśnienia? Jak wykluczysz to wszystko na końcu neurolog ci pozostanie. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
abisynka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2666

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu koniecznie powinnaś się z tym zgłosić do lekarza, przyczyn moze być wiele, hematlogicznych, diabetologicznych, kardiologicznych po neurologiczne i pewnie wielu innych po zwykły stres

na pewno do czasu wyjaśnienia sprawy nie powinnaś jeździć autem, wystarczy sekunda takiego stanu i nieszczeście gotowe bo nie zdążysz zareagować, to bardzo niebezpieczne na drodze zarówno dla ciebie jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego, pomyśl o tym zanim dojdzie do tragedii.
_________________
"wiedzieć to znać swoje przeznaczenie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Paź 25, 2013 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaM - Abisynka ma rację: bezpieczeństwo przede wszystkim. Przerabiałem chyba coś podobnego rok temu i nie było wesoło.

Wiem, że nie jest to łatwe, jak również jestem chyba ostatni do udzielania takich porad, ale trochę luzu nikomu nie zaszkodzi. Trzymaj się.
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ania M
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 682
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob Paź 26, 2013 7:46 am    Temat postu: -- Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez Ania M dnia Sob Sie 18, 2018 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela.t
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 7089

PostWysłany: Sob Paź 26, 2013 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, mysle, ze czas najwyzszy na wizyte u lekarza, prawda?..
Nie jestesmy w stanie rozwiac watpliwosci. Powodow, tak jak pisala Abisynka, moze byc multum. Confused
Umow sie na wizyte, spisz wszystko co Cie niepokoi i mniejmy nadzieje, ze druid wpadnie na trop.
Daj znac-KONIECZNIE- jak sprawy sie maja.
Buziak

Ps. Postarj sie troszke odpoczac-weekend jest. Wink
_________________
Gubie sie po kawalku kazdego zwyklego dnia..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group