Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanie :) [czarownica65]
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarownica65
Senior
Senior


Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2005 8:29 pm    Temat postu: Powitanie :) [czarownica65] Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam wszystkich bardzo serdecznie.To moja pierwsza wizyta tutaj i pierwszy dzień z Wami.Pozdrawiam z ogromniaszczym uśmiechem Smile
_________________
Basia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy.....witamy......
milo nam jak przybywa motyli..a mnie szczegolnie jak mieszkaja gdzies niedaleko mnie.Widze ze masz jestes pelna humoru ...takich osob jak najwiecej nam trzeba..... Very Happy
Czytaj pisz dziel sie swoimi uwagami i dobrym humorem..... Wink
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj
Fajnie że jesteś z nami skoro już Cię dopadło .Jak pisze Monika ludzi z humorem nigdy dość.
Przesyłam serdeczności i czekamy na wieści co się dzieje tam gdzie nas nie ma Laughing
Lidka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ... Razz
Przedewszystkim niema co sie martwic .. masz tam wspaniałych lekarzy w Katowicach<ul.Francuska> .. bedzie łokej 8) sam się tam lecze i jestem z tego v happy Mr. Green



_________________
...PzDr... Paweł ! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martek
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Wrz 2003
Posty: 552

PostWysłany: Czw Kwi 07, 2005 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu! Witaj w klanie Motylków Very Happy
_________________
Martek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Izaaa
Junior
Junior


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOOO!...i mnie tutaj nie może być brak hihihi...witam ciepluteńko jako nowicjuszka motylkowa Wink na tym forum hihi!!! To i ja bacznie przyłączam się do ekipy ze śląska Wink...i masz rację Paweł, lekrze na francuskiej są nieocenieni....aż mnie kusi - kto Cię prowadzi?...Kilka dni temu opuściłam klinikę....
pozdrawiam
Izaaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota Ka
Senior
Senior


Dołączył: 03 Mar 2005
Posty: 71
Skąd: Kędzierzyn

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylam kiedyś na Francuskiej na konsultacjach mialam sie tam polożyć ale jakoś wtedy zabraklo miejsc/to jeszcze dobre czasy kas chorych i glupich kontraktów kiedy to w połowie roku kasy miały wyczerpane limity na hospitalizację pacjentów z innych województw/ale do rzeczy kogo mozecie polecic z lekarzy na Francuskiej ja byłam u dr. Wcislo-Brzezińskiej /wtedy kierownika kliniki / ale specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiła nie wiem jak inni lekarze napiszcie u kogo się leczycie i z jakim efektem.Pozdro Dorota Ka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm .... ,a ciezko bylo jest i bedzie sie dostac do tej kliniki ... tez b. dlugo czekalem ... 3 razy jezdzilem z torba to zmieniali mi termin bo to bo tamto ehh strasznie bylem zdenerwowany ale jak mnie przyjmowala Lek.med. Grażyna Bazylewicz to spojzala sie na mnie i powiedziala o chłopiez z toczniem z miejsca mi wystaila diagnoze hehe tak sobie pomyslalem tooczen co to jest .. no i miala racje bo to jesth toczen ,a i niewiem jacy sa inni lekaze z innych szpitali ... jak lezalem u siebie w cze-wie to pyatm sie jak wyniki co dalej i tak dalej ble ble ble to mowili mi : dermatolog Panu wszystko powie ... no nic sie niemozna bylo dowiedziec nic ... ,a zLek.med. Grażyna Bazylewicz z nią mozna bylo pogadac ... spoko babka polecam (powie wszystko co wie) .. naprawde duzo mi powiedziala na temat tej choroby .. jak doczytywalem w roznych gazetach ble ble ble to bylo to samo co Ona mowila .. Pozdrawiam serdecznie !! PAweł ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Izaaa
Junior
Junior


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie...
Dorotka - może masz rację proferorka Wciśło może nie robi wrażenia sympatycznego bo to bardzo zdystansowana babeczka, ale zapewnia Cię, że doskonały fachowiec jeśli chodzi o naszego motylka, mnie wcześniej jeszcze prowadziła jej mama wybitny znawczyni tego tematu....więc na serio nie ma co, jesteś w dobry rękach, a poza tym Wcisło ma dodatkowy plus bo bardzo przejmuję się swoimi pacjentami, a to już coś Wink)))
Pawełku - i dr Bazylewicz znam, ona jest z kolei bardziej wylewna i przystępna, ale też jest dobra...choć i tak wszystko jest weryfikowane z profesorką - jesteście w dobry rączkach!!!! Już 12 lat mam z nimi do czynienia.....hihi, jako stary weteran kliniki dopowiadam to co nieco hihihi.... Paweł, a dawno temu tam leżałeś?
Nie rozumiem skąd mieliście tylko takie problemy z dostaniem się tam hm....mnie to za każdym razem chcieli od zaraz położyć... pewnie zbieg czasu i sytuacji;)))
Ściskam mocniutko wszystkie motylkowe duszyczki hihi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wsumie to pierwszy raz bylem w styczniu 2004 roku ;] ,a teraz w lutym bylem ul.Ziołowa ..Katedra Kliniki chorob wewnetrznych i reumatologi .. no niewazne w maju mam tam jechac sie pokazac i wydaje mi sie ,ze znowu mnie przepisza na francuska bo ostatnio mam tak ,ze z rana jest calkiem niewidoczny rumiec po poludniu jest juz wiekszy ten rumien ,a wieczorem to juz ... moze to ze zmeczenia .. no zobaczym co bedzie ... =) ,a 3 miesiace czekalem bo niechieli przyjac we.... i tak musialem chodzic z mega motylkiem Smile najgorsze to bylo to jak sie ludzie patrzeli .. ehhh
Moze kiedys zbieg okolicznosci sprawi ,ze z kims sie z was spotkam :)hyhyh
Na ul.Ziolowej sie spotkalem z gosciem co mial lat 23 ale uuu "swiezy" byl bo go niedawno dopadlo ... ale wysypalo go na calym ciele kurcze to jest najgorsze ... Sad .. Ja naszczescie mam tylko na twarzy .. uff

.PzDr.@LL.Paweł... :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Izaaa
Junior
Junior


Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak...ja kiedyś też miałam tylko na twarzy plamki, później wyskoczyły mi sporadycznie na ciele....ale teraz są mniej widoczne - jakby przeistaczały się w blizy tylko na twarzy są mocno zaognione choć czasem bledną i są cały czas, ale co tam....walcze z nimi hihi!Wink
No i masz rację, fajnie było by się kiedyś spotkać ...ja jadę na Francuską 12 maja wtedy mam termin kontrolny, zobaczymy co wymyślą....
Pewnie i tutaj masz rację, że wyślą Cię spoworotem do Kliniki, bo jak są objawy skórne to nie ma co...wracasz do dr Bazylewicz MOTYLKU hihi...a wtedy nigdy nie wiadomo hehe, może nawet kiedyś terminy się pokryją Wink...to tak w ramach dodania optymistycznych akcencików Wink
Poooozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarownica65
Senior
Senior


Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2005 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe życie.... od wczoraj mam postawioną diagnozę, od wczoraj wiem,że jestem chora na tocznia chociaż choróbsko i ból mnie pokochały od 1,5 roku... nie sądziłam,ze mozna mnie tak mocno i wytrwale kochać Wink)))) 8)
Dziękuję za wasze wpisy....Pozdraiwam serdecznie.
_________________
Basia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2005 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing No to witaj w gronnie motylków i czuj się jak w dość dużej rodzinie.Dowiesz się sporo różnych rzwczy /których za skarby świata nie wydojsz z lekarzy/pośmiejesz się wraz z innymi.Docenisz wkład pracy Neny i jrszcze kilku i poczujesz się we właściwym miejscu. Tu Wszyscy sa jednakowi raz smutni,raz weseli.Czasem w dołku i tuż po wygramoleniu się z niego.Tu są wspaniali ludzie
pozdrawiam serdecznie
Lidka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zuzka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 894

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej ekipa ze slaska, ale wy macie dobrych lekarzy, teraz wpadl mi w rece artykul dr Ligii Brzezinskiej-Wcislo, jaki popelnila w Postepach Dermatologii i Alergologii 1/2005 - chcialabym u niej sie leczyc, jak myslicie, daloby rade tam sie dostac ? mieszkam z 500 km dalej?
_________________
Walcz o swoje do szczęścia prawa
Niech świat się wali - Ty się nie poddawaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarownica65
Senior
Senior


Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 62
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zuźka.... nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie odnośnie "wkrętek". Uważam jednak,ze zawsze można zacząć od konsultacji z konkretnym specjalistą a potem jako jego pacjentka oficjalnie położyć się na oddziale szpitalnym.Jestem na etapie rozpoznawania gruntu pod konkretne leczenie.Jak będą konkrety chętnie się podzielę.Prywatnie wiadomo można zawsze i wszędzie ale chyba nie o to chodzi .... Pozdrówka dla wszystkich którzy tak miło i serdecznie mnie tu powitali:) Odwzajemniam z ogromną ochotą tyle pozytywnej energii Very HappyVery HappyVery Happy
PS. Przepraszam Was za to,ze zawsze mam wytłuszczoną czcionkę.To nie z chęci bycia zauważonej Wink to moje kłopoty ze ślepiami.... szkoda,ze wszyscy tak nie piszą..... WinkWinkWink
_________________
Basia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Pierwsze Kroki na Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group