Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam męża?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinguniu - faceci, o ktorych piszesz, to po prostu ...dupki! Bez obrazy, ale TAK jest. A może w Tobie jest troche mało inicjatywy, jestes ambitną dziewczyną, mądrą - z zasadami, może troszke trzeba wyjść poza utarte schematy, że to mężczyzna ma zdobywać i adorowac? /nie myl z narzucaniem się, ble, jak to robia dzisiejsze,"barbiaste"/. Wink
Przykro mi jak widzę wartosciowe dziewczyny, ktore nie sa docenione - kazda z nas pragnie przytulenia, zrozumienia, tej twardej, meskiej dłoni... Czytam Twoja wypowiedź i dziwnie sie wzruszam - skąd ja znam takie "schematy"???
Życzę Ci...wiesz czego. Wierzę i ufam, że to wkrotce nastapi...Może wystarczy dać sobie szansę i spróbować...Nawet kosztem zawodu...To też uczy, chociaz TEGO nie życzę. Smile Smile
Serdeczne pozdrwienia od mojej Kasi, która jest obok mnie i tez doskonale Ciebie rozumie. I siebie. Smile Trzymaj się!
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem sama Very Happy
właśnie ten zawód...strach przed nim, że złamane serce będzie boleć nie pozwala mi się "otworzyć"
ale z drugiej strony też samotność i zakochanie bez wzajemności okropnie kuje ....
dzięki Buziak
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinga , nigdy nie widomo co cie czeka dalej trzeba wirzyc w to ze znajdziesz tego jedynego

coż moze czasmi tak lepiej sama nie wiem, jest wiele kobiet ktorych męzowie zawiedli w momecnie kiedy byli najbardziej potrzebni, jesli ma się zyć w piekle to lepej samemu
wiele osob nawet tutaj na forum kiedys pisało ze ich męzowie nigdy - ze to skarb ,ze naj, niedługo po tym wychwalaniu pod niebiosa kubeł zimnej wody, to wtedy jest jest tragedia ,
a jeszcze jak zostajesz z chorobą i małymi dziecmi ,bez srodkow do zycia i jak dalej zyć , bo tak tez jest , szkoda słow
ja miałam tyle szczescia ze moi chlopcy już byli starsi, ale co przezylismy złego to nasze ki

nigdy y nie wiesz do konca co siedzi w drugim człowieku , nie zna się samej siebie a co dopiero drugiego człowieka , czasmi lepiej tego nie doswiadczyc,

jasne ze kazdy szuka miłości ae nie kazdemu jest dana , a jesli ma to być byle kto ,
jasne ze sa faceci super, ale nie do konca się wie jak zycie się potoczy ,nawet jak się zna tego kogoś bardzo długo i wydaje się bardzo dobrze jeden okaze się wartosciwym towarzyszem zycia drugi nie bardzo,
to tez warto brac pod uwagę ,
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasia0312
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 152

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego męża znam od prawie 23 lat...znamy się bardzo dobrze, ponieważ przez dlugie lata przyjaźniliśmy sie i biegliśmy do siebie w kłopotach po wsparcie i w radościach by się podzielić..On juz dawno chciał być ze mną...a ja dostrzegłam w Nim fantastycznego kandydata na partnera dopiero 3 lata temu...był tak blisko,że nie zauważałam Go i szukałam nie tam gdzie trzeba.
Czasem warto spojrzeć trochę bliżej.....często jest tam Ktoś kogo nie zauważamy i nie bierzemy pod uwagę,a jest prawdziwym przyjacielem i może okazać sie do tego miłością życia....
Mam nadzieję,ze moja więź z mężem nie osłabnie w miarę trudnych doświadczeń, tylko będzie się jeszcze wzmacniać,tak jak do tej pory..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moniś, masz rację-jak to ma być byle kto, czy pierwszy lepszy, by tylko samemu nie być-to bez sensu...

Kasia, hihihi nawet nie mam blisko kogo szukać, kiedyś myślałam, że mam przyjaciela, ale po kilku sytuacjach okazał się zwykłym dupkiem...(sorki za słowo)

poczekamy, zobaczymy...co ma być to będzie Very Happy
na co dzień jest ok, tylko czasem właśnie taki dołek na tym tle się pojawia...
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinga jest cos takiego jak ewolucja, te osobniki o których tak fajnie napisałyście znikną z powierzchni a teraz istnieja niestety dzięki barbiastym kobietom
a te doły da się zasypać , j
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
J K
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 124
Skąd: okolice Rzeszowa

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja też mam 27 lat, a nawet 28 bo zdaje się, że z początkiem stycznia licznik pezeskakuje nie tylko samochodom Wink

Ja do tej pory myślałam, że do bycia żoną i mamą jeszcze nie dorosłam, że najpierw to się muszę usamodzielnić, może jakaś kariera zawodowa..., a potem się zobaczy.
No i mam dom, mam samochód, jestem niezależna finansowo i emocjonalnie ... , myślę że dopiero teraz tak naprawdę przecięłam pępowinę.
No i ... chyba dopiero teraz dorastam do związku, zaczynam się rozglądać za facetami, zastanawiać się co mnie w nich pociąga a co odpycha, nie wiem czy znajdę, a tym bardziej GDZIE znajdę, bo jedynym facetem, który mnie odwiedza, jest ... listonosz Wink . Ale tak sobie myślę, że jak nikt się nie znajdzie to będę sobie sama i też będzie to miało jakieś zalety, i wiecie co jeszcze... zawsze myślałam o tym , żeby adoptować dziecko - bez względu na to czy będę mieć własne...
_________________
Joanna K

Odwaga jest cennym darem.
Bez niej trudno żyć i śmiać się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Saada
Senior
Senior


Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 73

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny spokojnie - jest tylu mężczyzn, którzy marzą o dziewczynie, którą mogliby się czasem zaopiekować, żeby tak po staroświecku go potrzebowała Very Happy

Pomyślcie, przecież cały savoir vivre wymyślono dla nas Very Happy
Co to jest, kiedy mężczyzna otwiera przed kobietą drzwi, podaje jej płaszcz do założenia, przysuwa i odsuwa krzesło? Odkręca słoiki?
Komu to jest realnie potrzebne? Ludzie myślą, że nikomu, więc jeśli ktoś się tak zachowuje, to to tylko ten savoir vivre. A prawda jest taka, że to są zachowania ściśle dopasowane do naszych potrzeb Very Happy

I jest mnóstwo mężczyzn, którym tego brakuje. Tego, żeby kobieta czasem była słaba i potrzebowała pomocy.

I co najważniejsze - wcale nie trzeba chodzić z transparentem "jestem chora", wystarczy czasem sobie z czymś nie radzić. Albo poprosić o pomoc. Istnieją mężczyźni, którzy aż się rozpromieniają, kiedy mogą kobiecie pomóc i np. odkręcić jej zakręcany soczek.

Bo to nie chodzi o to, żeby sobą zainteresować głupka zaliczającego panienki, czy faceta, który sobie w takiej sytuacji nie poradzi i udawać przed nim nie wiadomo po co.
Szczególnie w takiej sytuacji ważne jest żeby wybrać odpowiedniego mężczyznę. Zatem dziewczyny, nawet w największej remisji sprawdzajcie czasem, jak koledzy i znajomi reagują na Wasze drobne słabości. Przecież one są takie kobiece Very Happy
I przyjrzyjcie się bliżej tym, którzy zawsze chętnie odkręcą, przytrzymają, pomogą Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dziewczyny pamiętajcie
to my wybieramy nie Wink
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Łukasz F.
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 3438
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
osobniki o których tak fajnie napisałyście znikną z powierzchni a teraz istnieja niestety dzięki barbiastym kobietom


Nie mogę się powstrzymać, żeby tego nie skomentować (swoją drogą autor/ka słowa "barbiasta" ma u mnie nieoficjalną nominację do nagrody Nobla z dziedziny literatury Smile ), a skomentuję w formie żartu (który można bez trudu "przerobić" na wersję dla drugiej płci):

Z pamiętnika "barbiastej":
"Okropnie się dziś zawiodłam. Spacerowałam sobie po mieście i nagle zobaczyłam wielkie drzwi z napisem "Mężczyźni". Nie mogąc się już doczekać pociągnęłam za klamkę, weszłam do środka, a tam... UBIKACJA!!!!"
_________________
Jestem spokojnym, skromnym i dobrym człowiekiem.
Po prostu nie każdy zasługuje na to, by mnie takiego oglądać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK poruszyłas temat , który był dla mnie najważniejszy- adopcja
do tej pory czyli dokądnie dowiedziałam się o tej diagnozie.
mam dwoje dzieci i wraz z nimi przygotowywaliśmy się do adopcji. wszystko runęło całkiem niedawno bo w listopadzie Crying or Very sad
teraz boję się tego tematu
istniała jeszcze opcja rodzinnego domu dziecka, a teraz nie wiem jak podejść do tematu ...
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
J K
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 124
Skąd: okolice Rzeszowa

PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludmiła dlaczego temat "upadł"? Z powodu tocznia?

Czy osoby chcące adoptować dziecko muszą być zdrowe? Czy w naszym wypadku wieloletnia remisja przemawia za tym aby móc starać się o adopcję? W końcu jaką gwarancję mają zdrowi rodzice, że nie zachorują, czy coś im się np., nie stanie [odpukać] tuż po adopcji? Pytam z ciekawości, z nadzieją, że mam szansę najpierw na udany związek i uda mi się urodzić [6 lat remisji] własne dziecko.
_________________
Joanna K

Odwaga jest cennym darem.
Bez niej trudno żyć i śmiać się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm..."Wszystkie dzieci nasze są"...
Ludmiło - trzymam kciuki, masz WIELKIE serce...Pozdrawiam. Smile
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatko
ja cała jestem wielka, ciekawe czy jak się zmniejszę to coś się stanie też z moim sercem Question Wink Very Happy
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Ewela1
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 443
Skąd: Szkocja

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mężczyznę,wiek 36,wraz z ubraniami, internetem,komputerem i playstation 3 , w dobre recę oddam..
pokryję koszt przesyłki...

ps.nie konfliktowy-jakby go nie było- nie ma wielkich wymagań- wystarczy mu mały kącik,lubi dobrze zjeść i się ubrać... gwarantyję,że niezauwazy zmiany miejsca zamieszkania

zainteresowane kobiety prosze o kontakt-ewela Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group