Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie? Kim jesteście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co robicie? Kim jesteście?
Jestem Uczniem.
7%
 7%  [ 19 ]
Jestem Studentem.
13%
 13%  [ 32 ]
Pracuję.
54%
 54%  [ 135 ]
Jestem Rencistą/Emerytem.
14%
 14%  [ 35 ]
Jestem Bezrobotny.
10%
 10%  [ 25 ]
Wszystkich Głosów : 246

Autor Wiadomość
noemi
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: małopolska

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano mam wesoło Very Happy .
Trzech facetów a ja jedna - błogosławiona między facetami

Aha!
Zapomniałam dodać ,że uwielbiam psy , mam dobermana ,shih tsu i kundelka . W tym przypadku dziewczyny są w większości Jupi
_________________
Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kinga
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 14280

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe równowaga musi być zachowana Exclamation Laughing Wink
_________________
Odkąd przestałam przejmować się rzeczami, na które nie mam wpływu, mam wpływ na więcej rzeczy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ludmila_07
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 3621

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 2:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noemi czyli masz co robić oprócz pracy i chorowania Wink Very Happy
_________________
W swojej walce z życiem stań po stronie życia - Franz Kafka

W naszym życiu jak na palecie artysty jest jeden jedyny kolor, który nadaje znaczenie życiu i sztuce - kolor miłości
Mark Chagall
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
noemi
Kadet
Kadet


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 49
Skąd: małopolska

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludmila_07 Smile

Faktycznie nie narzekam na brak zajęcia , ale to jest dobre , bo dzięki temu łatwiej funkcjonować z chorobą . Nie ma za wiele czasu na użalanie się nad sobą , a ponadto jest dla kogo żyć Very Happy
_________________
Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
camelmb
Junior
Junior


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 28
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pamiętam pasjonowałem się komputerami, a szczególnie programowaniem.
Po ukończeniu informatyki na Politechnice, a w zasadzie już podczas kończenia, zacząłem pracę właśnie jako programista.
Nadal to robię mimo choroby, chociaż trzęsąca się po udarze ręka nie ułatwia mi pisania na klawiaturze ... mam więcej czasu na przemyślenie tego co tworzę Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę jakie podejście .Czyli kolejna osoba udowadnia,ze jak sie kocha to,co sie robi,ma sie tez wielką motywację do walki Smile Wierzę,ze z czsem wrocisz do pełnej sprawności Very Happy
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
blackhairedwitch
Junior
Junior


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 15
Skąd: Będzin

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja napiszę kilka słów o sobie:) Skończyłam Filologię Słowiańską na UŚ, od zawsze kochałam literaturę a tłumaczenia były moją wielką pasją. Do niedawna chowałam jednak wszystko do przysłowiowej szuflady... Jednak jakiś czas temu Ktoś powiedział mi "spróbuj, możesz, uda się"... Dzięki temu, że ktoś we mnie uwierzył, teraz mam pracę o jakiej nawet nie marzyłam:) Moją drugą pasją jest plastyka - a idąc "za ciosem" pracuję też jako dekorator wnętrz. Wiem, odległe od siebie o kilka galaktyk, ale zawsze gdzieś w głębi miałam tak zakręcony charakterek.
No i najważniejsze ZAJĘCIE w moim życiu: jestem mamą cudownego 8-latka:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo !z takimi pasjami i chorobe da sie oswoic, bedzie dobrze
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delfina84
Junior
Junior


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 12:59 pm    Temat postu: pasja Odpowiedz z cytatem

[quote="Margaret74"]W życiu najwazniejsza jest pasja-cokolwiek by sie robiło-jesli jej zabraknie-życie staje sie zwyczajnie jałowe. A Ty masz wielką pasję w sobie i optymizm,które bija z monitora-super,tak trzymaj Very Happy[/quote]

[b]Alawa[/b] w zupełności sie z Tobą zgadzam-nie tytuł człowiekiem czyni-sama niejednokrotnie doświadczyłam tego na własnej skórce Wink Już dawno przestałam udowadniać otoczeniu ile jestem warta-wystarczy ,ze ludzie mi najbliżsi mnie znają , bo "nie ważne CO,ale KTO mówi".Oczywiscie znam tez osoby bardzo wykształcone,robiące z wielkim zacięciem to co lubią i przy tym bardzo kulturalne Smile Dużo się mówi o inteligencji emocjonalnej-tutaj jest "pies pogrzebany"Wink

Witam zgadzam się ze stwierdzeniem, że w życiu najważniejsza i jest pasja i jakiś cel, coś na co się czeka:)!!! ja nie wyobrażałam sobie życia bez pracy i jak zachorowałam ludzie mówili, że może jestem stworzona do pracy w domu pół roku byłam w domu i mało nie zwariowałam nie miałam siły do życia zupełnie każdy ruch mnie bolał bardziej psychicznie i czułam ze wszystko nie ma sensu skoro nie moge na siebie zarabiać. nie słuchając nikogo uznałam ze będe próbować gdzieś sie zahaczyć za wszelką cenę i udało skończyłam ekonomię latem zeszłego roku a od kwietnia tego roku jesstem na stażu i uśmiech nie znika z mojej twarzy bo nie dość że mam wkóło siebie pełno sympatycznych ludzi to jeszce mi za to płacą, a pełnię szcęścia uzupełnia mi fakt, że mam swojego ukochanego Dariuszka który znosi moje "adhd" i grzecznie chodzi na rolki rower tańce itp:) mi ciągle za mało jest dnia i ciągle rozdaje uśmiechy na prawo i lewo mojego największego wroga zniszczyłam właśnie uśmiechem on na mnie krzyczał , aja spokojnym i grzecznym tonem z uśmiechem przyjmowałam wszystko co mówi aż w końcu przestal sie n mnie wyżywaćSmile pozdrawiam i zdrowia życze
ps odkąd zachorowałam nie mówie ludziona pożegnanie "cześć "tylko "Zdrowia"!!!
delfina 84
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfina ten twój entuzjazm bije z postu-tak trzymaj,na nasze paskudy to najlepsze lekarstwo Very Happy
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
justyna1974
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 227
Skąd: KATOWICE

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEJ Ja jestem geodetką z zawodu ale pracuję jako kadrowa w firmie geodezyjnej i na całe szczęście, bo nie uśmiechałoby mi się teraz w terenie walczyć ze słońcem Smile. Mężatka jedno dziecko - zbuntowany nastolatek Smile
_________________
Jeśli się cofasz to tylko po to by wziąć rozbieg!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bella85
Kadet
Kadet


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 34
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec moze pora i na mnie Smile
Zaczelam w tym roku administracje a szczegolowo mowiac to administrowanie firma oczywiscie zaocznie i na razie 3 letnie jak dam rade to chce potem do magistra dociagnac:)chcialabym bardzo. Oprocz tego to robie w koncu zalegle prawo jazdy. A tak to na razie nie pracuje bo mam 1,5 rocznego synka i siedze z nim w domu a to maly lobuziak jest wiec mam troszke zajecia:):)przynajmniej nudno nie jest:). Za jakis czas tez chcialabym zaczac pracowac:) i spelniac inne swoje plany/marzenia:)Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deimos
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz


Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 134

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja skończyłem Akademię Ekonomiczną i pracuję jako kontroler finansowy.
Bardzo lubię swoją pracę - jest ciekawa i pełna wyzwań Smile (mimo, że niewtajemniczeni mogą uważać, że moja praca jest podobna do pracy w działach księgowych to WCALE tak nie jest).
Zawsze wiedziałem, że chcę pracować w finansach - już szkołę średnią wybierałem pod kątem studiów (profil matematyczny w szkole z silnymi językami obcymi).

Mój cel zawodowy to zostać Dyrektorem Finansowym - najlepiej w jakiejś dużej firmie Wink Nadal kontynuuję naukę robiąc dyplom ACCA - takie MBA w finansach.

Acha... jakby ktoś już zdążył mnie polubić Cool to tylko wspomnę, że obecnie pracuję w dużej firmie windykacyjnej Twisted Evil Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Margaret74
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 5531
Skąd: Puszcza Notecka

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to tylko wspomnę, że obecnie pracuję w dużej firmie windykacyjnej


o matkooo Shocked

ale proszę jaki ambitny plan od samego początku Smile
_________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."Marlin Monroe

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deimos napisał:


Acha... jakby ktoś już zdążył mnie polubić Cool to tylko wspomnę, że obecnie pracuję w dużej firmie windykacyjnej Twisted Evil Exclamation Exclamation Exclamation

ja spie spokojnie bo nikt mnie finansowo nie sciga Very Happy
a wiec na ten zawod patrze jak na wyszystkie i wszedzie pracują ludzie , czasem całkiem sympatyczni
zdażyłam cię polubic i nic tego nie zmienia Wink Very Happy
_________________
Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy , ale na szukanie go warto poświęcić życie . ( Marie-Henri Beyle) - Stendhal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 13 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group