Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

leukopenia/bole miesni,stawow,kosci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misspoppy
Junior
Junior


Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2022 5:55 pm    Temat postu: leukopenia/bole miesni,stawow,kosci Odpowiedz z cytatem

Czesc, na razie nie mam jeszcze postawionej diagnozy,wciaz podejrzenie mieszkanej choroby tkanki lacznej. Obecnie mam 41lat. Jak mialam 6lat mialam rozpoznany objawy Raynaulda, wtedy tez pierwszy raz zostaly wykryte u mnie dodatnie ANA (teraz 1:1280 (ziarinste)). Od wielu wielu lat mam tez leukopenie. ANA3 do tej pory wszystkie ujemne. Do tej pory poza leukoepnia raz wieksza raz mniejsza mozna powiedziec, ze nic mi nie dolegalo. Az tu nagle leukocyty z dobrego poziomu spadly do 2,8 i zaczely sie dziwne bole,az ciezko mi je opisac. Czasem bola mnie miesnie ud tak jak podczas grypy, potem przechodza i bola mnie dziwnie rece, takie chwilowe klujace bole w roznych miejscach dloni, przedramion, palcow, boli bark tez przy ruszaniu. Najdziwniejsze sa te bole w zasadzie w roznych miejscach nog i rak, chwile boli-kluje i przestaje, sama nie wiem czy to miesnie czy kosci czy sciegna czy stawy. Poza tym czuje sie niby ok, nie mam goraczek nie czuje jakiegos specjalnego oslabienia. Mam spadek nastroju bo sie zaczelam stresowac czy to moze poczatek tocznia, ktory mialam nadzieje,ze nigdy sie nie pojawi skoro sie nie pojawil przez 35lat i stresuje sie jeszcze bardzoej czy to moze cos gorszego jakies choroby szpiku...Bylabym wdzieczna za podzielenie sie Waszym doswiadczeniem i pocieszeniem mnie abym nie wpadla w nerwice:) Mam 2 malych dzieci i strasznie sie przez to o siebie boje. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka29
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 6571
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw Paź 27, 2022 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
Głowa do góry u mnie tez zaczęło się od zespołu Reno po kilku katach diagnoza w wieku 15 lat teraz nam 46 zdrowie dopisuje odpukać
Tez martwiłam się jak to będzie
Mam dwoje dzieci dwoje wnuków i cieszę się każdym dniem
Życzę i Tobie dużo zdrowia i więcej optymizmu 😘😘😘
_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> Porady i Doświadczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group