Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies.

rozumiem i zgadzam się
Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna WWW.TOCZEN.PL
"systemic lupus erythematosus"
 
 Lupus ChatLupus chat  FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szukam męża?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 10:26 am    Temat postu: Szukam męża? Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, łatwiej byłoby dzielić życie z drugą osobą, pod warunkiem, że byłaby to osoba, która rozumie Cię bez słów...
Kiedyś wydawało mi się, ze to problem, nie wiadomo jak wielki, nie odnalezienie tej tzw "swojej połówki". Z czasem człowiek nabiera dystansu do wielu spraw, a przede wszystkim do samej siebie. okazuje się, że problem, który kiedyś istniał już nie istnieje i nie dlatego, ze ów osoba się znalazła, ale dlatego, że zwyczajnie jej nie szukam Smile
Nadal uważam, iż jest skarbem spotkać tego "właściwego", ale nawet jeśli tak nie będzie, to nie oznacza, że życie może być mniej kolorowe...
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile


Ostatnio zmieniony przez Ewelina dnia Wto Kwi 01, 2008 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agatka03
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 3264
Skąd: z Polski jestem...:)

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! MYślę,że jesteś jeszcze młoda i nadejdzie taki czas,że zjawi się ten jedyny,dla którego najważniejsza będziesz Ty a nie Twój przyjaciel toczeń.Kiedy zjawia się miłość,to kocha się i akceptuje człowieka w całości!! Nie zapominaj o tym! Zyczę szczęścia i jeszcze raz szczęścia!!!!!!!! Smile Nie zapominaj,że wiara cuda czyni a każdy człowiek zasługuje na szczęście! Pozdrawiam serdecznie
_________________
..."W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu..." (Vivian Green)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też tak myślę Smile
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile


Ostatnio zmieniony przez Ewelina dnia Wto Kwi 01, 2008 8:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 12:26 pm    Temat postu: Re: Szukam męża Odpowiedz z cytatem

Ewelina napisał:

A ja potrzebyję faceta jak nigdy, wyładowałabym emocje, które czasem mi towarszyszą i w ogóle było by łatwiej.


To znaczy uprawialabys z nim seks czy mu klepala miche? Big rechot

Tak poza tym to dawaj jakies zdjecie to ci zaraz znajde fajnego faceta. Mam paru fajnych facetow na stanie w swojej firmie Slina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Asiab
Junior
Junior


Dołączył: 13 Lip 2004
Posty: 28
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie Ewelinko, też mam 27 lat i czasem cierpię na brak faceta. Czasem chciałabym mieć kogoś na kim mozna polegac i w ogóle, ale wiem tez że nie ma nic na siłę i że może jeszcze spotkam tego jedynego. Ale wiesz podziwiam Cię że tak otwarcie o tym mówisz, bo ja czasem ukrywam to nawet przed samą sobą!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka !
Tak sobie pisze bo wiecie ... hyhyhhy jestem wolny ;p


Ostatnio zmieniony przez veg8 dnia Sro Sty 09, 2008 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lenka
Junior
Junior


Dołączył: 02 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny
Tylko nie obwiniajmy choroby za brak faceta... może mi łatwo mówić bo mam męża, ale on też był "dzielny" decydując się na życie ze "sklerodemiczką", przecież tyle dziewczyn, nie dotkniętych "naszymi" przypadlościami też jest samotnych. Ewelina może dobrze, że Ci nieodpowiedzialni faceci się "ulatniają", zobaczysz jak się znajdzie TEN JEDYNY to będzie "stał wytrwale na posterunku" pozdrawiam Magda [/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewelina
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 579
Skąd: pomorskie

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenka, masz rację
_________________
Z każdej ciemnej doliny jest jakieś wyjście, jakiś tęczowy szlak Smile


Ostatnio zmieniony przez Ewelina dnia Wto Kwi 01, 2008 8:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek
Site Admin
Site Admin


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 243
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko przeciez do seksu to nie trzeba miec faceta na stale Diabel

Tak sie mowi ze seks w zwiazku nie jest najwazniejszy - trelemorele

Z mojego 12 letniego doswiadczenia jako maz wynika ze bez udanego seksu zwiazek dlugo nie przetrwa. Nie ma czym lagodzic awantur. Od tylca Kobietom na pewnym etapie pozycia malzenskiego kwiaty i prezenty przestaja wystarczac na przeprosiny. Zwlaszcza tym po 30 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monika B
Moderator
Moderator


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 17307

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinko...!!
Im bardziej bedziesz szukac .....tym masz mniejsze szanse........uwierz.....
Ten jeden jedyny sam sie znajdze........musisz tylko troszeczke pomoc.
Nie jestem facetem... Very Happy .......ale wiem ze im bardziej Ci zalezy tym trudniej......faceci to wyczuwaja i instynktownie chowaja sie w skorupkach .......a na samym seksie nic nie zbudujesz...
To jest problem .....wielu znajdzie sie na chwile........ale tych z ktorymi moglabys byc na dobre i na zle .....niestety ......nie ma wielu.
Panowie nie obrazac sie .......moj brat zawsze broni swojej plci ....bo sam jest wspanialy ...... Angel
Niestey moj maz nie wytrzymal proby ...zostalam z choroba i dziecmi sama...i wydaje mi sie ze jest mi lepiej...
Na poczatku byl troskliwy i zaangazowany ......potem bylo juz tylko pieklo
Diabel ...Uwierz mi .......nie zawsze ten wymarzony okaze sie takim jakkiego chcialabys widziec
27......lat..... niby duzo?......masz czas ...zdazysz .....zdazysz ze wszystkim w zyciu .......zycze powodzenia w poszukiwaniach
Monika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klasyka
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 408

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika ma racje, na wszystko w zyciu przyjdzie czas,
a swoja droga to chyba wiem, dlaczego panowie, ktorych Ewelina sobie upodobala sie ulatniaja, ktos mi kiedys powiedzial, ze toczen brzmi jak pasozyt, moze wlasnie zle wyobrazenia i brak znajomosci tematu dzialaja odstraszajaco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
veg8
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sluchaj Monika w czesci zgadzam sie z Toba co napisalaS :
"..To jest problem .....wielu znajdzie sie na chwile........ale tych z ktorymi moglabys byc na dobre i na zle .....niestety ......nie ma wielu.
Panowie nie obrazac sie..
"
Wychodzi na to ,ze Panowie są ... buuu .. wiec dodam to ..
,ze znam dziewczyn które zachowują się identycznie ..
Powiem Ci ,ze z dziewczynami tez jest ciezko .. możny by też powiedzieć
,ze niema ich wiele .. <oczywiscie bez obrazy .. >
.. bo są tez te lepsze Razz ufff Smile hehe

_______________
"ludzie to leniwe sa......"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie sprawa tocznia .Panowie nie wytrzymują proby jakiejkolwiek choroby przewlekłej i mającej jakiekolwiek objawy oraz powodującej jakieś ograniczenia i niedyspozycja .Po prostu w większości wypadków widocznie to są mali wystraszeni chłopcy bojący się problemów i niespełnionych pomysłów.Czasem bardzo trudnej codzienności.Wątpię w ich wrażliwość która uniemożliwia im patrzenie na cierpienie ukochanej /podobno/kobiety.i nie wierzę że nagle mają straszne problemy którymi nie chcą absolutnie obciążać rodziny a szczególnie chorej żony. Ale okazuje się ,ze zycie bez nich ma wiele uroku i barw pomimo choroby,bólu i dołków.Czasem błyskaja jakieś wątpliwości ale niezwykle ulotne znikają bez śladu.Znam to z autopsji i nie budzi to we mnie emocji.Myślę że to dobrze,a jak Wam sie zdaje Question trzymajcie się i "świat wcale nie jest taki zły" Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Aniołek@
Junior
Junior


Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupoty gadacie, może i faceci boją się choroby, ale bez przesady, jeśli naprawde zależy mu na kobiecie, to nic go nie powstrzyma, aby z nią być!!
Ja moje kochanie poznałam, 1,6 roku temu i naprawde jest to facet który może mieć każdą, ale jest waśnie ze mną i napewno nie odstrasza go moja choroba, wręcz przeciwnie, on twierdzi, że jestem wyjątkowa, bo radze sobie z bólem i z chorobą...więc sorki, ale wydaje mi się, że to od charakterku kobiety zależy, a poza tym jak Ty tak szukasz męża Laughing to facet czuje podświadomie, że ty już go chcesz usidlić, mieć z nim dzieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lidia
Master butterfly
Master butterfly


Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 2511
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz po 20 paru latach małżeństwa relacje nieco się zmieniają tymbardziej jeżeli choroba przychodzi w trakcie.Nowe związki zawarte pod egidą istniejącej choroby mają zupełnie inny ststus i inne szanse na ciąg dalszy.Tego ciągu dalszego życze ci z całego serca Laughing
My opowiadamy swoje koleje losu ale wcale nie znaczy że dotykają one wszystkie lupuski ip bez względu na płeć Smile
Lidka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WWW.TOCZEN.PL Strona Główna -> O Nas, dla Nas, z Nami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by PhPBB © 2001, 2002 phpBB Group